TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De laatste rit voor de eerste rustdag is een tijdrit van 35 kilometer. Het is de tweede van drie tijdritten in deze Ronde van Italië.
De rit van Savignano sul Rubicone naar Cesena is vrijwel vlak en bevat ook niet al te veel lastige bochten. Een man die deze etappe zeker heeft omcirkeld is Filippo Ganna. De tweevoudig wereldkampioen tijdrijden koerst in eigen land en lijkt op voorhand de te kloppen man. Concurrentie krijgt hij van tijdritspecialisten als Stefan Küng en Tobias Foss, maar ook zeker van klassementsmannen.
Remco Evenepoel - die de Giro verkoos boven de Tour vanwege de vele tijdritkilometers - kan in deze race tegen de klok zomaar kostbare tijd pakken. Dan moet hij wel afrekenen met mannen als Primoz Roglic en Geraint Thomas, die dit ook kunnen.
De Grannies van Amsterdam krijgt een derde seizoen
12:05Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'