TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De laatste rit voor de eerste rustdag is een tijdrit van 35 kilometer. Het is de tweede van drie tijdritten in deze Ronde van Italië.
De rit van Savignano sul Rubicone naar Cesena is vrijwel vlak en bevat ook niet al te veel lastige bochten. Een man die deze etappe zeker heeft omcirkeld is Filippo Ganna. De tweevoudig wereldkampioen tijdrijden koerst in eigen land en lijkt op voorhand de te kloppen man. Concurrentie krijgt hij van tijdritspecialisten als Stefan Küng en Tobias Foss, maar ook zeker van klassementsmannen.
Remco Evenepoel - die de Giro verkoos boven de Tour vanwege de vele tijdritkilometers - kan in deze race tegen de klok zomaar kostbare tijd pakken. Dan moet hij wel afrekenen met mannen als Primoz Roglic en Geraint Thomas, die dit ook kunnen.
Gilbert uit Winter Vol Liefde ligt slecht bij veel kijkers: 'Gevaarlijk eng mannetje'
14:23Mag de zoon van Chantal Janzen meedoen aan The Voice of Holland?
13:44Loraine is te zien in Over Mijn Lijk: 'Ik merkte dat ik vermoeid werd'
12:56Jet de Nijs doet grote onthulling in Carrie op Vrijdag
12:23Zo kijk je LIVE naar GLORY 105 op 7 februari