TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede en laatste etappe op Siciliaanse bodem is er een die de sprinters ongetwijfeld hebben opgeschreven. Deze vijfde etappe in de Ronde van Italië is ruim 170 kilometer lang en bevat slechts één hindernis die een sprintersfeestje kan bederven: de Portella Mandrazzi. Deze klim is een kleine 20 kilometer lang en stijgt gemiddeld 4 procent.
Na de top moeten de renners nog zo’n 100 kilometer afleggen, dus er is nog tijd om terug te komen van een eventuele achterstand. De renners beginnen deze etappe in Catania en ze finishen in Messina.
Dit is tevens de geboorteplaats van de Italiaanse wielerheld Vincenzo Nibali. De Siciliaan won de Giro d’Italia twee keer (in 2013 en 2016) en pakte in totaal zeven etappes in de ronde. ‘De haai van Messina’ is ook dit jaar van de partij.
Vandaag Inside: is botox misschien iets voor Johan Derksen?
13:40Kijk nu naar de trailer van de nieuwe MAX-serie Rust en Vreugd
11:58Waar is Jan Mulder gebleven?
11:18Eric Corton over zijn rol in Flikken Maastricht: 'Ik ben niet de nieuwe Wolfs'
10:58Welk programma vervangt Moordfeest op SBS6?