TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Giro is toe aan de tweede tijdrit en die is flink langer dan de eerste in Tirana. De coureurs rijden van Lucca naar Pisa, een traject van bijna 29 kilometer.
Onderweg is het redelijk vlak, al gaat het halverwege lichtjes omhoog. De finish is onder de scheve toren van de Toscaanse kustplaats. Een mooie kans voor renners met goede tijdritcapaciteiten om het verschil te maken. Mocht dat lukken, dan zouden ze ver kunnen komen in het eindklassement, denkt Eurosportcommentator Karsten Kroon.
Zoals in het verleden Tom Dumoulin deed. De Limburger maakte in de tijdritten zoveel verschil met lichte klimmers, dat ze hem in de bergen niet meer wisten te achterhalen. Is dit een scenario voor Wout van Aert? Mocht hij zijn topvorm hervinden, dan zou dat kunnen.
De Giro d'Italia zie je op deze dinsdag 20 mei 2025 vanaf 13:15 uur op Eurosport 1.
Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien
09:30Hélène Hendriks maakt op deze datum haar opwachting met De Staatsloterij Show
09:10Wordt deze week nog de stekker uit RTL Tonight getrokken?
08:19De TV van gisteren: Kijkers houden het niet droog bij Een Vergetelijk Mooie Reis van Paul de Leeuw
23:38Hoger beroep Ali B maakt de tongen los in VI: 'Zelfs de rechter vindt het ongemakkelijk'