TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het biljartlaken waar het peloton gisteren over reed gaat het in deze twaalfde etappe van de Ronde van Italië heel veel omhoog. Vanaf de start in industriestad Parma is het een kleine 100 kilometer lang vals plat tot aan de voet van de Passo del Bocco.
De route naar de top is een klim van de derde categorie. Dan volgt een afdaling, waarna de renners nog eens twee klimmen van deze zwaarte moeten verteren. De laatste 30 kilometer richting finishplaats Genua zijn allesbehalve lastig, de laatste kilometer in de havenstad aan de Ligurische Zee loopt weer iets omhoog.
Vluchters willen ongetwijfeld hun slag slaan in deze etappe, maar ook sprinters zijn niet kansloos. Als zij de relatief eenvoudige klimmen overleven hebben zij in Genua de beste papieren.
Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?
09:10Raven van Dorst keert op deze datum terug met Nachtdieren USA
09:05Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
08:50De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers zijn niet te spreken over aanpak Alberto Stegeman
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: Knokke in Cadzand, De slechtste chauffeur van Nederland, Morbius