TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het biljartlaken waar het peloton gisteren over reed gaat het in deze twaalfde etappe van de Ronde van Italië heel veel omhoog. Vanaf de start in industriestad Parma is het een kleine 100 kilometer lang vals plat tot aan de voet van de Passo del Bocco.
De route naar de top is een klim van de derde categorie. Dan volgt een afdaling, waarna de renners nog eens twee klimmen van deze zwaarte moeten verteren. De laatste 30 kilometer richting finishplaats Genua zijn allesbehalve lastig, de laatste kilometer in de havenstad aan de Ligurische Zee loopt weer iets omhoog.
Vluchters willen ongetwijfeld hun slag slaan in deze etappe, maar ook sprinters zijn niet kansloos. Als zij de relatief eenvoudige klimmen overleven hebben zij in Genua de beste papieren.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen