TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het biljartlaken waar het peloton gisteren over reed gaat het in deze twaalfde etappe van de Ronde van Italië heel veel omhoog. Vanaf de start in industriestad Parma is het een kleine 100 kilometer lang vals plat tot aan de voet van de Passo del Bocco.
De route naar de top is een klim van de derde categorie. Dan volgt een afdaling, waarna de renners nog eens twee klimmen van deze zwaarte moeten verteren. De laatste 30 kilometer richting finishplaats Genua zijn allesbehalve lastig, de laatste kilometer in de havenstad aan de Ligurische Zee loopt weer iets omhoog.
Vluchters willen ongetwijfeld hun slag slaan in deze etappe, maar ook sprinters zijn niet kansloos. Als zij de relatief eenvoudige klimmen overleven hebben zij in Genua de beste papieren.
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier