TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het biljartlaken waar het peloton gisteren over reed gaat het in deze twaalfde etappe van de Ronde van Italië heel veel omhoog. Vanaf de start in industriestad Parma is het een kleine 100 kilometer lang vals plat tot aan de voet van de Passo del Bocco.
De route naar de top is een klim van de derde categorie. Dan volgt een afdaling, waarna de renners nog eens twee klimmen van deze zwaarte moeten verteren. De laatste 30 kilometer richting finishplaats Genua zijn allesbehalve lastig, de laatste kilometer in de havenstad aan de Ligurische Zee loopt weer iets omhoog.
Vluchters willen ongetwijfeld hun slag slaan in deze etappe, maar ook sprinters zijn niet kansloos. Als zij de relatief eenvoudige klimmen overleven hebben zij in Genua de beste papieren.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht