TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In dit gouden decennium voor het Nederlandse vrouwenwielrennen zijn bijna alle belangrijke wedstrijden wel eens door een landgenote gewonnen. Parijs - Roubaix is een uitzondering op deze regel. De winst in de eerste vier vrouwenedities van deze kasseikoers gingen naar een Britse, een Italiaanse, een Canadese en een Vlaamse.
Vorig jaar zag het er even goed uit voor de Nederlandse wielerfans, met twee landgenotes in de kopgroep van vijf. Het lukte weer niet: Amber Kraak en Marianne Vos legden het op de wielerbaan van Roubaix af tegen de rappe Lotte Kopecky.
De ervaren Vos zei in een interview na afloop teleurgesteld te zijn, maar kondigde meteen al aan op revanche te zinnen. "Dat ik er 365 dagen op moet wachten is jammer, maar volgend jaar weer een kans."
Wielrennen: Parijs-Roubaix Femmes is op zaterdag 12 april 2025 om 14:45 uur te zien op NPO 1.
Raken we Britt Dekker kwijt aan België? 'Woon nu vlak bij grens en werk veel in Antwerpen'
10:30De wildcards voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2025 zijn bekend!
10:26Dennis uit Married at First Sight doet verhaal: 'Geschrokken van negativiteit'
09:50Dit programma vervangt Vandaag Inside op SBS6
09:24Familie Meiland opnieuw op reis: 'Het wordt stil in Noordwijk'