TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In dit gouden decennium voor het Nederlandse vrouwenwielrennen zijn bijna alle belangrijke wedstrijden wel eens door een landgenote gewonnen. Parijs - Roubaix is een uitzondering op deze regel. De winst in de eerste vier vrouwenedities van deze kasseikoers gingen naar een Britse, een Italiaanse, een Canadese en een Vlaamse.
Vorig jaar zag het er even goed uit voor de Nederlandse wielerfans, met twee landgenotes in de kopgroep van vijf. Het lukte weer niet: Amber Kraak en Marianne Vos legden het op de wielerbaan van Roubaix af tegen de rappe Lotte Kopecky.
De ervaren Vos zei in een interview na afloop teleurgesteld te zijn, maar kondigde meteen al aan op revanche te zinnen. "Dat ik er 365 dagen op moet wachten is jammer, maar volgend jaar weer een kans."
Wielrennen: Parijs-Roubaix Femmes is op zaterdag 12 april 2025 om 14:45 uur te zien op NPO 1.
Shownieuws: Evert Santegoeds niet te spreken over eerste babyfoto GTST-actrice Jasmine Sendar
11:14Heel Holland Bakt bijna terug: dit zie je in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen
10:00Angelique Houtveen licht tipje van de sluier op over The Best of Pop: 'Het wordt nostalgisch, kleurrijk en herkenbaar'
09:43Jarige Robert ten Brink relativeert: 'Misschien volgend jaar wel in de In Memoriam op Televizier-Ring Gala'
09:16Miljoenenjacht terugkijken: zo won Ron 888.000 euro