TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De jaarlijkse wielerkalender kent vijf zogeheten monumenten. Daarvan wordt alleen de Ronde van Lombardije in het najaar verreden; de andere vier, waaronder de Ronde van Vlaanderen, vinden plaats in de lente. Daarom wordt de Italiaanse klassieker ook wel ‘de koers van de vallende bladeren’ genoemd.
Alle ogen zijn gericht op Tadej Pogacar. Hij won de laatste drie jaar in Lombardije en gaat nu dus voor het kwartet. Daarmee zou hij een fantastisch wielerjaar afsluiten, want Sloveen won dit jaar onder andere een andere Italiaanse koers - de Strade Bianche - én een ander monument: Luik-Bastenaken-Luik.
Daarmee was zijn honger nog niet gestild. In de maanden daarna won hij met overmacht de Giro en de Tour en pakte hij op indrukwekkende wijze de wereldtitel.
De Ronde van Lombardije wordt gereden op 12 oktober 2024 en zie je vanaf 10:25 uur op Eurosport 1.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
