TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De jaarlijkse wielerkalender kent vijf zogeheten monumenten. Daarvan wordt alleen de Ronde van Lombardije in het najaar verreden; de andere vier, waaronder de Ronde van Vlaanderen, vinden plaats in de lente. Daarom wordt de Italiaanse klassieker ook wel ‘de koers van de vallende bladeren’ genoemd.
Alle ogen zijn gericht op Tadej Pogacar. Hij won de laatste drie jaar in Lombardije en gaat nu dus voor het kwartet. Daarmee zou hij een fantastisch wielerjaar afsluiten, want Sloveen won dit jaar onder andere een andere Italiaanse koers - de Strade Bianche - én een ander monument: Luik-Bastenaken-Luik.
Daarmee was zijn honger nog niet gestild. In de maanden daarna won hij met overmacht de Giro en de Tour en pakte hij op indrukwekkende wijze de wereldtitel.
De Ronde van Lombardije wordt gereden op 12 oktober 2024 en zie je vanaf 10:25 uur op Eurosport 1.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten