TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De jaarlijkse wielerkalender kent vijf zogeheten monumenten. Daarvan wordt alleen de Ronde van Lombardije in het najaar verreden; de andere vier, waaronder de Ronde van Vlaanderen, vinden plaats in de lente. Daarom wordt de Italiaanse klassieker ook wel ‘de koers van de vallende bladeren’ genoemd.
Alle ogen zijn gericht op Tadej Pogacar. Hij won de laatste drie jaar in Lombardije en gaat nu dus voor het kwartet. Daarmee zou hij een fantastisch wielerjaar afsluiten, want Sloveen won dit jaar onder andere een andere Italiaanse koers - de Strade Bianche - én een ander monument: Luik-Bastenaken-Luik.
Daarmee was zijn honger nog niet gestild. In de maanden daarna won hij met overmacht de Giro en de Tour en pakte hij op indrukwekkende wijze de wereldtitel.
De Ronde van Lombardije wordt gereden op 12 oktober 2024 en zie je vanaf 10:25 uur op Eurosport 1.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol