TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste grote rittenkoers op Europese bodem vindt traditiegetrouw plaats in Valencia en omstreken. Vijf dagen rijden de deelnemers in en om de Spaanse kuststad, en een aantal toppers heeft de koers in de jaarplanning opgenomen.
Een van hen is Joao Almeida. De Portugees reed voor UAE in de schaduw van zijn kopman Tadej Pogacar een topjaar. Hij won onder meer de Rondes van Zwitserland, Romandië en het Baskenland. In de Vuelta eindigde hij, achter Jonas Vingegaard, als tweede.
Reden genoeg voor de Portugees om zijn contract bij UAE te verlengen. In november zette hij zijn krabbel en liet hij weten: "We hebben grote successen bereikt en ik weet zeker dat er nog veel meer zit aan te komen." Misschien zelfs al in Valencia. Vorig jaar eindigde Almeida als tweede.
Wielrennen: Ronde van Valencia (M) is op woensdag 4 februari 2026 om 16:05 uur te zien op Eurosport 1.
Eva Jinek strikt twee oud-PVV'ers voor haar talkshow: 'Het echte verhaal'
13:29'Misschien gaat Sophie Hilbrand dit programma wel presenteren'
12:58Hierom is Carrie op Vrijdag deze week nog niet te zien
12:11Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen