TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ritten worden deze week met de dag zwaarder. Na het heuvelritje van zaterdag volgt nu de eerste etappe door de Alpen.
Aigle - Châtel staat in het routeboekje, een rit van 193 kilometer met onderweg twee bergen van de eerste categorie. Die liggen echter ruim voor de eindstreep en zijn ook niet overdreven steil. Het is daardoor nog maar de vraag of de klassementsrijders hier al in de aanval gaan. Waarschijnlijker is dat de grote kanonnen hun kruit nog even droog houden, want er liggen de komende dagen nog een paar grotere uitdagingen op hen te wachten.
In startplaats Aigle staat overigens het hoofdkantoor van wielerbond UCI. Een mooie reden voor de Tourorganisatie om er niet alleen de rit te beginnen, maar er na 150 kilometer nog een keer doorheen te rijden.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The Streamers live in Ziggo Dome 2026, The Gunman
10:52De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze