TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ritten worden deze week met de dag zwaarder. Na het heuvelritje van zaterdag volgt nu de eerste etappe door de Alpen.
Aigle - Châtel staat in het routeboekje, een rit van 193 kilometer met onderweg twee bergen van de eerste categorie. Die liggen echter ruim voor de eindstreep en zijn ook niet overdreven steil. Het is daardoor nog maar de vraag of de klassementsrijders hier al in de aanval gaan. Waarschijnlijker is dat de grote kanonnen hun kruit nog even droog houden, want er liggen de komende dagen nog een paar grotere uitdagingen op hen te wachten.
In startplaats Aigle staat overigens het hoofdkantoor van wielerbond UCI. Een mooie reden voor de Tourorganisatie om er niet alleen de rit te beginnen, maar er na 150 kilometer nog een keer doorheen te rijden.
Partnerbijdrage
Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4