TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ritten worden deze week met de dag zwaarder. Na het heuvelritje van zaterdag volgt nu de eerste etappe door de Alpen.
Aigle - Châtel staat in het routeboekje, een rit van 193 kilometer met onderweg twee bergen van de eerste categorie. Die liggen echter ruim voor de eindstreep en zijn ook niet overdreven steil. Het is daardoor nog maar de vraag of de klassementsrijders hier al in de aanval gaan. Waarschijnlijker is dat de grote kanonnen hun kruit nog even droog houden, want er liggen de komende dagen nog een paar grotere uitdagingen op hen te wachten.
In startplaats Aigle staat overigens het hoofdkantoor van wielerbond UCI. Een mooie reden voor de Tourorganisatie om er niet alleen de rit te beginnen, maar er na 150 kilometer nog een keer doorheen te rijden.
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'