TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De ritten worden deze week met de dag zwaarder. Na het heuvelritje van zaterdag volgt nu de eerste etappe door de Alpen.
Aigle - Châtel staat in het routeboekje, een rit van 193 kilometer met onderweg twee bergen van de eerste categorie. Die liggen echter ruim voor de eindstreep en zijn ook niet overdreven steil. Het is daardoor nog maar de vraag of de klassementsrijders hier al in de aanval gaan. Waarschijnlijker is dat de grote kanonnen hun kruit nog even droog houden, want er liggen de komende dagen nog een paar grotere uitdagingen op hen te wachten.
In startplaats Aigle staat overigens het hoofdkantoor van wielerbond UCI. Een mooie reden voor de Tourorganisatie om er niet alleen de rit te beginnen, maar er na 150 kilometer nog een keer doorheen te rijden.
Partnerbijdrage
Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen
09:16Robert ten Brink keert met nieuw seizoen All You Need Is Love terug in de studio
09:00De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman