TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het hooggebergte hebben de renners voorlopig achter zich gelaten, maar dat betekent niet dat er niet meer geklommen wordt. Integendeel, op de 193 kilometer van Saint-Étienne naar Mende gaat het de hele dag op en af, met in totaal maar liefst 3500 hoogtemeters.
De benenbreker van de dag is de Côte de la Croix Neuve, een steil onding van de tweede categorie, dat vlak voor de finish ligt. In Frankrijk staat de berg ook bekend als de Montée Laurent Jalabert. De naamgever was rond de eeuwwisseling een van de veelzijdigste renners van zijn generatie. De Fransman kon rap aankomen, maar ook goed klimmen. Hij won in zijn Tourcarrière zowel de groene trui van het puntenklassement als de bolletjestrui voor beste klimmer. In 1994 werd hij vierde in het eindklassement.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint