TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste echte bergrit van deze ronde is een feit. De finish in de etappe van Tomblaine naar La Planche des Belles Filles ligt boven op de Vogezenreus.
Veel wielervolgers zullen bij het lezen van deze naam terugdenken aan de Tour van twee jaar geleden, toen zich hier een Sloveense tragedie voltrok. Primoz Roglic leek op de voorlaatste dag zeker van de winst in het eindklassement, maar werd in de tijdrit door zijn ontketende landgenoot Tadej Pogacar uit het geel gereden. Die mocht een dag later als leider de Champs-Élysées opdraaien, een kunststukje dat hij een jaar later herhaalde.
Ook voor de start van deze ronde is de in bloedvorm verkerende Pogacar favoriet voor de eindwinst. Hij won dit seizoen al twee rittenkoersen en de klassieker Strade Bianche.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'