TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de derde koersdag combineren de vrouwen hellingen uit twee voorjaarsklassiekers. De 122 kilometer lange heuveletappe begint in Valkenburg en leidt vervolgens over het terrein van de Amstel Gold Race. Daarna rijden ze Nederland uit, richting Luik. In aanloop naar de finish wachten onder meer de Redoute en de Roche-aux-Faucons, beklimmingen die bekend zijn uit Luik-Bastenaken-Luik.
Shirin van Anrooij laat weten grote plannen te hebben voor deze rit. "Op deze dag rijden vlak langs Maastricht", vertelt ze op de officiële site van de Tour. "Dat de grootste wielerwedstrijd van de wereld zowat langs mijn huis komt, vind ik heel bijzonder." Ze kijkt ook uit naar bekende gezichten langs de route. "Het is zo fijn om vrienden en familie erbij te hebben."
Wielrennen: Tour de France Femmes is op woensdag 14 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!