TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de derde koersdag combineren de vrouwen hellingen uit twee voorjaarsklassiekers. De 122 kilometer lange heuveletappe begint in Valkenburg en leidt vervolgens over het terrein van de Amstel Gold Race. Daarna rijden ze Nederland uit, richting Luik. In aanloop naar de finish wachten onder meer de Redoute en de Roche-aux-Faucons, beklimmingen die bekend zijn uit Luik-Bastenaken-Luik.
Shirin van Anrooij laat weten grote plannen te hebben voor deze rit. "Op deze dag rijden vlak langs Maastricht", vertelt ze op de officiële site van de Tour. "Dat de grootste wielerwedstrijd van de wereld zowat langs mijn huis komt, vind ik heel bijzonder." Ze kijkt ook uit naar bekende gezichten langs de route. "Het is zo fijn om vrienden en familie erbij te hebben."
Wielrennen: Tour de France Femmes is op woensdag 14 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji