TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de derde koersdag combineren de vrouwen hellingen uit twee voorjaarsklassiekers. De 122 kilometer lange heuveletappe begint in Valkenburg en leidt vervolgens over het terrein van de Amstel Gold Race. Daarna rijden ze Nederland uit, richting Luik. In aanloop naar de finish wachten onder meer de Redoute en de Roche-aux-Faucons, beklimmingen die bekend zijn uit Luik-Bastenaken-Luik.
Shirin van Anrooij laat weten grote plannen te hebben voor deze rit. "Op deze dag rijden vlak langs Maastricht", vertelt ze op de officiële site van de Tour. "Dat de grootste wielerwedstrijd van de wereld zowat langs mijn huis komt, vind ik heel bijzonder." Ze kijkt ook uit naar bekende gezichten langs de route. "Het is zo fijn om vrienden en familie erbij te hebben."
Wielrennen: Tour de France Femmes is op woensdag 14 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen