TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de derde etappe van de Tour de France Femmes staan de eerste echte beklimmingen op het programma. In een rit van 133 kilometer tussen Reims en Épernay moeten de renners vijf heuvels over. Vooral de Côte de Mutigny, vijftien kilometer voor de finish, kan de zwakkere klimmers opbreken.
Maar er staat ongetwijfeld een bruisende beloning klaar want finishplaats Épernay is de officieuze hoofdstad van de Champagne. De vrouwen rijden vlak langs champagnehuizen als Mercier en Moët & Chandon. Er kan wel wat te vieren zijn: Alaphilippe liet in een identieke finish in de mannen-Tour van 2019 zien dat dit een goede rit is om met de dagzege de gele trui te veroveren. Als Marianne Vos nog in de race is, kan deze etappe wel eens op haar lijf geschreven zijn.
Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65