TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Tour de France Femmes lijkt dit jaar meer op de Ronde van Nederland: maar liefst de helft van de ritten start in Nederland. Een mooie kans voor de wielergekke landgenoten om de beste wielrensters live in actie te zien, bijvoorbeeld in de openingsrit tussen Rotterdam en Den Haag. Een vlakke etappe met een massasprint in Kijkduin als waarschijnlijke uitkomst. Het publiek langs de finishlijn heeft goede kans op een Nederlandse etappewinnaar en dus geletruidrager: Charlotte Kool en Lorena Wiebes zijn wereldtop in de sprint.
Ook de eerste bollentrui wordt uitgereikt. Wegens gebrek aan bergen in de regio heeft de organisatie een truc uitgehaald: de eerste punten voor dit klassement ligt aan het einde van de klim naar de uitgang van de Maasdeltatunnel. Dit is een opvallende keuze, aangezien Nederland niet bekend staat om zijn bergachtige landschap.
Toch biedt het de Nederlandse rensters een kans om zich te onderscheiden en mogelijk zelfs de eerste trui van de Tour de France Femmes te veroveren. Het belooft in ieder geval een spannende en spectaculaire start te worden van deze nieuwe editie van de Tour de France Femmes.
Wielrennen: Tour de France Femmes is op maandag 12 augustus 2024 om 11:55 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger