TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het einde van de vrouwen-Tour komt alweer in zicht, maar voor het zover is mogen de deelnemers aan de Tour de France Femmes stevig aan de bak.
De eerste van drie bergritten leidt Remiremont naar Morteau, dwars door de Vogezen. Tegen het einde van deze etappe liggen een paar lastige hindernissen op hen te wachten, al laten de vrouwen de echt zware cols van dit Franse middengebergte links liggen.
Dat was twee jaar geleden wel even anders, toen de grote finale van de Ronde plaatsvond op de Planche des Belles Filles. Op die berg onderstreepte Annemiek van Vleuten haar suprematie door de concurrentie ver achter zich te laten en daarmee de laatste gele trui te verdienen. Inmiddels is Van Vleuten gestopt en is ze als analist te zien in De Avondetappe.
Wielrennen: Tour de France Femmes is op vrijdag 16 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
Vandaag Inside wil veto over Lucky TV: 'Bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden'
11:31Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer openhartig over vreemdgaan partner: ‘Goof gaat ook vreemd’
10:58Kees van der Spek Ontmaskert keert op deze datum terug op tv
10:00Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af
09:06Dit is de winnaar van No Way Back VIPS