TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het einde van de vrouwen-Tour komt alweer in zicht, maar voor het zover is mogen de deelnemers aan de Tour de France Femmes stevig aan de bak.
De eerste van drie bergritten leidt Remiremont naar Morteau, dwars door de Vogezen. Tegen het einde van deze etappe liggen een paar lastige hindernissen op hen te wachten, al laten de vrouwen de echt zware cols van dit Franse middengebergte links liggen.
Dat was twee jaar geleden wel even anders, toen de grote finale van de Ronde plaatsvond op de Planche des Belles Filles. Op die berg onderstreepte Annemiek van Vleuten haar suprematie door de concurrentie ver achter zich te laten en daarmee de laatste gele trui te verdienen. Inmiddels is Van Vleuten gestopt en is ze als analist te zien in De Avondetappe.
Wielrennen: Tour de France Femmes is op vrijdag 16 augustus 2024 om 13:40 uur te zien op NPO 1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk