TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog één blik over de rechterschouder op de Alpe d’Huez, en dan gaan de renners op naar de volgende uitdaging. De Alpen zijn gerond, nu zijn de niet-klimmers in het peloton weer aan de beurt.
Als eerste staat op het menu: 193 kilometer door de heuvels tussen Le Bourg-d'Oisans en Saint-Étienne en dat is nu typisch zo’n rit die zich leent voor een lange vlucht. Het eerste deel gaat rustig naar beneden, daarna volgen een paar klimmetjes van de tweede en derde categorie en een niet al te ingewikkelde finish.
De sleutel tot de overwinning ligt in het herstelvermogen. Renners die nog moeten bijkomen van al die dagen bikkelen in de bergen, willen deze rit rustig aan doen. Taaie slimmeriken die zich misschien zelfs wat hebben gespaard, maken een betere kans.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op maandag
16:02Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder