TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog één blik over de rechterschouder op de Alpe d’Huez, en dan gaan de renners op naar de volgende uitdaging. De Alpen zijn gerond, nu zijn de niet-klimmers in het peloton weer aan de beurt.
Als eerste staat op het menu: 193 kilometer door de heuvels tussen Le Bourg-d'Oisans en Saint-Étienne en dat is nu typisch zo’n rit die zich leent voor een lange vlucht. Het eerste deel gaat rustig naar beneden, daarna volgen een paar klimmetjes van de tweede en derde categorie en een niet al te ingewikkelde finish.
De sleutel tot de overwinning ligt in het herstelvermogen. Renners die nog moeten bijkomen van al die dagen bikkelen in de bergen, willen deze rit rustig aan doen. Taaie slimmeriken die zich misschien zelfs wat hebben gespaard, maken een betere kans.
VI komt met keiharde analyse vertrek Renze bij RTL tonight
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol? 25 jaar, Oh, wat een jaar!, The Simpsons Movie
22:08Dit zijn de afvallers van de tweede aflevering van The Masked Singer 2025
18:56Renze Klamer vertrekt per direct als presentator bij RTL Tonight
15:17Nasrdin Dchar onthult nieuwe details over Videoland-crimeserie Narcostad