TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog één blik over de rechterschouder op de Alpe d’Huez, en dan gaan de renners op naar de volgende uitdaging. De Alpen zijn gerond, nu zijn de niet-klimmers in het peloton weer aan de beurt.
Als eerste staat op het menu: 193 kilometer door de heuvels tussen Le Bourg-d'Oisans en Saint-Étienne en dat is nu typisch zo’n rit die zich leent voor een lange vlucht. Het eerste deel gaat rustig naar beneden, daarna volgen een paar klimmetjes van de tweede en derde categorie en een niet al te ingewikkelde finish.
De sleutel tot de overwinning ligt in het herstelvermogen. Renners die nog moeten bijkomen van al die dagen bikkelen in de bergen, willen deze rit rustig aan doen. Taaie slimmeriken die zich misschien zelfs wat hebben gespaard, maken een betere kans.
RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers
07:00GTST Spoilers - maandag 24 t/m donderdag 27 november 2025