TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor de klimmers in de top van het klassement is het alles of niets in de rit van Lourdes naar Hautacam. Drie monsters van bergen (de Aubisque, de Spandelles en de Hautacam) liggen onderweg op de coureurs te wachten, met de laatste klim als formidabel slotakkoord.
Vooral als tijdrijden geen specialiteit van het huis is, is het devies: ten aanval. Op de voorlaatste dag staat er namelijk nog een fikse race tegen de klok in het routeboek. Elke minuut die de klimmers dan moeten inleveren, moeten ze vandaag alvast zien te winnen. Kortom, een recept voor spektakel.
Vertrekplaats Lourdes trekt veel pelgrims die hopen dat het heilige water uit de grotten een heilzame uitwerking op hen heeft. Wellicht hebben renners die wel wat extra’s kunnen gebruiken er ook nog iets aan.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv