TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor de klimmers in de top van het klassement is het alles of niets in de rit van Lourdes naar Hautacam. Drie monsters van bergen (de Aubisque, de Spandelles en de Hautacam) liggen onderweg op de coureurs te wachten, met de laatste klim als formidabel slotakkoord.
Vooral als tijdrijden geen specialiteit van het huis is, is het devies: ten aanval. Op de voorlaatste dag staat er namelijk nog een fikse race tegen de klok in het routeboek. Elke minuut die de klimmers dan moeten inleveren, moeten ze vandaag alvast zien te winnen. Kortom, een recept voor spektakel.
Vertrekplaats Lourdes trekt veel pelgrims die hopen dat het heilige water uit de grotten een heilzame uitwerking op hen heeft. Wellicht hebben renners die wel wat extra’s kunnen gebruiken er ook nog iets aan.
Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS-programma Survive Your Family
12:18De Hygiënepolitie bezoekt restaurant Mr. Jacks in Utrecht: 'Waarom schreeuw je tegen me?'
11:53So You Think You Can Dance terug op de buis: dit is de startdatum
11:47Heftige bevallig voor Barbara Sloesen: ‘Tussen hoop en vrees op de intensive care geleefd’
11:15De Oranjezondag is terug op SBS6 vanaf deze datum