TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor de klimmers in de top van het klassement is het alles of niets in de rit van Lourdes naar Hautacam. Drie monsters van bergen (de Aubisque, de Spandelles en de Hautacam) liggen onderweg op de coureurs te wachten, met de laatste klim als formidabel slotakkoord.
Vooral als tijdrijden geen specialiteit van het huis is, is het devies: ten aanval. Op de voorlaatste dag staat er namelijk nog een fikse race tegen de klok in het routeboek. Elke minuut die de klimmers dan moeten inleveren, moeten ze vandaag alvast zien te winnen. Kortom, een recept voor spektakel.
Vertrekplaats Lourdes trekt veel pelgrims die hopen dat het heilige water uit de grotten een heilzame uitwerking op hen heeft. Wellicht hebben renners die wel wat extra’s kunnen gebruiken er ook nog iets aan.
Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
12:56Video: Wilfred Genee doet gooi naar zomerhit met Korrel Zout