TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor de klimmers in de top van het klassement is het alles of niets in de rit van Lourdes naar Hautacam. Drie monsters van bergen (de Aubisque, de Spandelles en de Hautacam) liggen onderweg op de coureurs te wachten, met de laatste klim als formidabel slotakkoord.
Vooral als tijdrijden geen specialiteit van het huis is, is het devies: ten aanval. Op de voorlaatste dag staat er namelijk nog een fikse race tegen de klok in het routeboek. Elke minuut die de klimmers dan moeten inleveren, moeten ze vandaag alvast zien te winnen. Kortom, een recept voor spektakel.
Vertrekplaats Lourdes trekt veel pelgrims die hopen dat het heilige water uit de grotten een heilzame uitwerking op hen heeft. Wellicht hebben renners die wel wat extra’s kunnen gebruiken er ook nog iets aan.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers