TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog maar eens een loodzware Alpenrit, met onderweg maar liefst drie beulen van bergen. Na de start in Briançon wachten achtereenvolgens de Galibier, de Croix de Fer en de Alpe d'Huez.
De slotcol staat bekend als de ‘Nederlandse berg’, dankzij overwinningen van legendes als Joop Zoetemelk, Steven Rooks en Gert-Jan Theunisse. De Ossenaar met de lange lokken was in 1989 wel de laatste landgenoot die na de befaamde 21 haarspeldbochten als eerste boven wist te komen
De laatste Tourbeklimming van deze Alp eindigde bijna weer in een oranje-overwinning: in 2018 reed Steven Kruijswijk een tijd alleen vooraan. Later haalden Tom Dumoulin en Geraint Thomas hem nog bij. De Welshman was de Limburger net te snel af en werd zo de eerste geletruidrager die won op deze berg.
Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Talk to Me