TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog maar eens een loodzware Alpenrit, met onderweg maar liefst drie beulen van bergen. Na de start in Briançon wachten achtereenvolgens de Galibier, de Croix de Fer en de Alpe d'Huez.
De slotcol staat bekend als de ‘Nederlandse berg’, dankzij overwinningen van legendes als Joop Zoetemelk, Steven Rooks en Gert-Jan Theunisse. De Ossenaar met de lange lokken was in 1989 wel de laatste landgenoot die na de befaamde 21 haarspeldbochten als eerste boven wist te komen
De laatste Tourbeklimming van deze Alp eindigde bijna weer in een oranje-overwinning: in 2018 reed Steven Kruijswijk een tijd alleen vooraan. Later haalden Tom Dumoulin en Geraint Thomas hem nog bij. De Welshman was de Limburger net te snel af en werd zo de eerste geletruidrager die won op deze berg.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'