TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog maar eens een loodzware Alpenrit, met onderweg maar liefst drie beulen van bergen. Na de start in Briançon wachten achtereenvolgens de Galibier, de Croix de Fer en de Alpe d'Huez.
De slotcol staat bekend als de ‘Nederlandse berg’, dankzij overwinningen van legendes als Joop Zoetemelk, Steven Rooks en Gert-Jan Theunisse. De Ossenaar met de lange lokken was in 1989 wel de laatste landgenoot die na de befaamde 21 haarspeldbochten als eerste boven wist te komen
De laatste Tourbeklimming van deze Alp eindigde bijna weer in een oranje-overwinning: in 2018 reed Steven Kruijswijk een tijd alleen vooraan. Later haalden Tom Dumoulin en Geraint Thomas hem nog bij. De Welshman was de Limburger net te snel af en werd zo de eerste geletruidrager die won op deze berg.
Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1
08:38De TV van gisteren: Schiphol Airport weet vriend en vijand te verbazen met kijkcijfers
20:09Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West
16:27Alweer een dramatisch verhaal in de laatste aflevering van Break Free