TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over Wielrennen: Vierdaagse van Duinkerke. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Door de afgelopen twee edities ging een streep vanwege de coronapandemie, maar nu is deze meerdaagse koers weer terug: de Vierdaagse van Duinkerke gaat van start. De naam van deze rittenkoers doet vermoeden dat er vier dagen wordt gereden, maar niets is minder waar.
De wielrenners krijgen zes etappes voor hun kiezen. Ze rijden in het noorden van Frankrijk in de buurt van Duinkerke en het parcours is overwegend vlak. De sprinters spelen daarom altijd een grote rol in deze wedstrijd en regelmatig wint een spurter zelfs het algemeen klassement.
Dat was ook het geval tijdens de laatste editie in 2019, toen Jumbo-Visma-renner Mike Teunissen de Vierdaagse van Duinkerke won. De eerste etappe is 161 kilometer lang, start in Duinkerke en finisht in Aniche.
Partnerbijdrage
Dit weten we tot nu toe over het vijfde seizoen van Dag & Nacht
12:30Vanaf wanneer is het tweede seizoen van Zussen te zien?
11:52Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René