TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De slotweek van de Vuelta is ook op de NPO te volgen en de eerste rit na de rustdag is meteen een interessante.
Op de slotklim naar Mos.Castro de Herville kunnen de toppers proberen elkaar nog een paar seconden achterstand in het klassement aan te smeren. Toch wijst alles erop dat deze 173 kilometer lange etappe er een voor de vluchters gaat zijn.
Ook hoofd parcours van de Vuelta Fernando Escartín verwacht dit. "Als er een groepje is ontsnapt, gaat het op dit ruige terrein heel lastig worden de renners bij te halen", voorspelt hij.
Escartín kent de wegen in zijn vaderland op zijn duimpje. De knokige Spanjaard reed rond het jaar 2000 zelf zevenmaal de Vuelta en eindigde twee keer als tweede. Zijn bijnaam De Krab dankt hij aan zijn hoekige manier van fietsen.
Wielrennen: Vuelta a España is op dinsdag 9 september 2025 om 15:50 uur te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk
18:43Nederland doet definitief niet mee aan het Eurovisie Songfestival 2026