TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Vueltapeloton verlaat na drie dagen buurland Portugal en zet koers naar het Zuiden, waar het tweede deel van deze ronde wordt verreden. De rit van Plasencia naar Pico Villuercas heeft alle ingrediënten in zich om meteen een flinke schifting te maken. Het is deze tijd van het jaar vaak bloedheet in de Spaanse binnenlanden en dan moeten de renners onderweg ook nog flink wat bergen over.
De slotklim zal voor sommigen aanvoelen als een nekslag: ze moeten in 15 kilometer 1000 meter hoogteverschil overbruggen en het laatste stuk van de klim is ook nog eens het steilst.
Voor klachten kunnen de renners terecht bij Fernando Escartin. Deze Spanjaard eindigde zeven keer in de top 10 van de Vuelta en werkt sindsdien onder meer als parcoursbouwer voor de Spaanse Ronde.
De Vuelta a España zie je op deze dinsdag 20 augustus vanaf 14:30 uur op Eurosport 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: B&B vol liefde blijkt lot uit de loterij op kijkluwe vrijdagavond
10:00Dyantha Brooks vertelt wat we van De Volgers mogen verwachten: 'Heel leuk spel'
09:08Shownieuws reageert op medisch nieuws Emma Heesters: 'Kippenvel'
08:57Dit zijn de gezichten van het nieuwe RTL Boulevard Summernight
08:41Victor Vlam en Dyantha Brooks verbaal slaags over Jeroen Rietbergen in de Oranjezomer