TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Vueltapeloton verlaat na drie dagen buurland Portugal en zet koers naar het Zuiden, waar het tweede deel van deze ronde wordt verreden. De rit van Plasencia naar Pico Villuercas heeft alle ingrediënten in zich om meteen een flinke schifting te maken. Het is deze tijd van het jaar vaak bloedheet in de Spaanse binnenlanden en dan moeten de renners onderweg ook nog flink wat bergen over.
De slotklim zal voor sommigen aanvoelen als een nekslag: ze moeten in 15 kilometer 1000 meter hoogteverschil overbruggen en het laatste stuk van de klim is ook nog eens het steilst.
Voor klachten kunnen de renners terecht bij Fernando Escartin. Deze Spanjaard eindigde zeven keer in de top 10 van de Vuelta en werkt sindsdien onder meer als parcoursbouwer voor de Spaanse Ronde.
De Vuelta a España zie je op deze dinsdag 20 augustus vanaf 14:30 uur op Eurosport 1.
Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'