TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Vueltapeloton verlaat na drie dagen buurland Portugal en zet koers naar het Zuiden, waar het tweede deel van deze ronde wordt verreden. De rit van Plasencia naar Pico Villuercas heeft alle ingrediënten in zich om meteen een flinke schifting te maken. Het is deze tijd van het jaar vaak bloedheet in de Spaanse binnenlanden en dan moeten de renners onderweg ook nog flink wat bergen over.
De slotklim zal voor sommigen aanvoelen als een nekslag: ze moeten in 15 kilometer 1000 meter hoogteverschil overbruggen en het laatste stuk van de klim is ook nog eens het steilst.
Voor klachten kunnen de renners terecht bij Fernando Escartin. Deze Spanjaard eindigde zeven keer in de top 10 van de Vuelta en werkt sindsdien onder meer als parcoursbouwer voor de Spaanse Ronde.
De Vuelta a España zie je op deze dinsdag 20 augustus vanaf 14:30 uur op Eurosport 1.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima