TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Vueltapeloton verlaat na drie dagen buurland Portugal en zet koers naar het Zuiden, waar het tweede deel van deze ronde wordt verreden. De rit van Plasencia naar Pico Villuercas heeft alle ingrediënten in zich om meteen een flinke schifting te maken. Het is deze tijd van het jaar vaak bloedheet in de Spaanse binnenlanden en dan moeten de renners onderweg ook nog flink wat bergen over.
De slotklim zal voor sommigen aanvoelen als een nekslag: ze moeten in 15 kilometer 1000 meter hoogteverschil overbruggen en het laatste stuk van de klim is ook nog eens het steilst.
Voor klachten kunnen de renners terecht bij Fernando Escartin. Deze Spanjaard eindigde zeven keer in de top 10 van de Vuelta en werkt sindsdien onder meer als parcoursbouwer voor de Spaanse Ronde.
De Vuelta a España zie je op deze dinsdag 20 augustus vanaf 14:30 uur op Eurosport 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'