TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede bergrit van deze Vuelta leidt van Jerez de la Frontera naar Yunquera. Het wordt deze etappe flink klimmen, maar de hellingen zijn mogelijk niet eens de grootste hindernis voor de deelnemers.
Het kan in Andalusië meer dan 40 graden worden deze tijd van het jaar. Dat betekent volgens sportarts Maarten Meirhaeghe drinken, heel veel drinken. "Sommige renners verliezen 2 liter zweet per uur”, legde hij enkele jaren geleden uit in de Belgische krant Nieuwsblad. “Dan moeten ze al bijna vier bidons per uur wegwerken."
Verder komen de renners pas op het allerlaatste moment de frisse teambus uit en zorgt de medische staf ook onderweg voor verkoeling. "We brengen dan ijs in de nek aan en hebben speciale bandjes mee, die we in ijswater of koelgel drenken."
Op deze donderdag 22 augustus zie je de Vuelta a España vanaf 14:30 uur op Eurosport 1.
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'