TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede bergrit van deze Vuelta leidt van Jerez de la Frontera naar Yunquera. Het wordt deze etappe flink klimmen, maar de hellingen zijn mogelijk niet eens de grootste hindernis voor de deelnemers.
Het kan in Andalusië meer dan 40 graden worden deze tijd van het jaar. Dat betekent volgens sportarts Maarten Meirhaeghe drinken, heel veel drinken. "Sommige renners verliezen 2 liter zweet per uur”, legde hij enkele jaren geleden uit in de Belgische krant Nieuwsblad. “Dan moeten ze al bijna vier bidons per uur wegwerken."
Verder komen de renners pas op het allerlaatste moment de frisse teambus uit en zorgt de medische staf ook onderweg voor verkoeling. "We brengen dan ijs in de nek aan en hebben speciale bandjes mee, die we in ijswater of koelgel drenken."
Op deze donderdag 22 augustus zie je de Vuelta a España vanaf 14:30 uur op Eurosport 1.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint