TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede bergrit van deze Vuelta leidt van Jerez de la Frontera naar Yunquera. Het wordt deze etappe flink klimmen, maar de hellingen zijn mogelijk niet eens de grootste hindernis voor de deelnemers.
Het kan in Andalusië meer dan 40 graden worden deze tijd van het jaar. Dat betekent volgens sportarts Maarten Meirhaeghe drinken, heel veel drinken. "Sommige renners verliezen 2 liter zweet per uur”, legde hij enkele jaren geleden uit in de Belgische krant Nieuwsblad. “Dan moeten ze al bijna vier bidons per uur wegwerken."
Verder komen de renners pas op het allerlaatste moment de frisse teambus uit en zorgt de medische staf ook onderweg voor verkoeling. "We brengen dan ijs in de nek aan en hebben speciale bandjes mee, die we in ijswater of koelgel drenken."
Op deze donderdag 22 augustus zie je de Vuelta a España vanaf 14:30 uur op Eurosport 1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji