TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede bergrit van deze Vuelta leidt van Jerez de la Frontera naar Yunquera. Het wordt deze etappe flink klimmen, maar de hellingen zijn mogelijk niet eens de grootste hindernis voor de deelnemers.
Het kan in Andalusië meer dan 40 graden worden deze tijd van het jaar. Dat betekent volgens sportarts Maarten Meirhaeghe drinken, heel veel drinken. "Sommige renners verliezen 2 liter zweet per uur”, legde hij enkele jaren geleden uit in de Belgische krant Nieuwsblad. “Dan moeten ze al bijna vier bidons per uur wegwerken."
Verder komen de renners pas op het allerlaatste moment de frisse teambus uit en zorgt de medische staf ook onderweg voor verkoeling. "We brengen dan ijs in de nek aan en hebben speciale bandjes mee, die we in ijswater of koelgel drenken."
Op deze donderdag 22 augustus zie je de Vuelta a España vanaf 14:30 uur op Eurosport 1.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026