TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Groot was de verrassing toen Tourwinnaar Jonas Vingegaard vorige maand aankondigde ook de Vuelta te rijden. Daarmee is de Ronde van Spanje meteen een van de interessantste koersen van het jaar. Want op Tadej Pogacar (nummer 2 in de Tour) na, doen alle grote ronderenners van het moment mee aan deze koers.
Supertalent en thuisfavoriet Juan Ayuso, titelverdediger Remco Evenepoel en Girowinnaar Primoz Roglic, net als Vingegaard uitkomend voor Jumbo-Visma. Daarmee stelt de Nederlandse ploeg een ijzersterk team op, in de hoop zo een bijzondere trilogie te voltooien: in één kalenderjaar alle drie de grote wielerrondes winnen.
In de eerste etappe kan Jumbo-Visma meteen een mooie klapper maken: dat is een 15 kilometer lange ploegentijdrit van en naar Barcelona.
Heel Holland Bakt bijna terug: dit zie je in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen
10:00Angelique Houtveen licht tipje van de sluier op over The Best of Pop: 'Het wordt nostalgisch, kleurrijk en herkenbaar'
09:43Jarige Robert ten Brink relativeert: 'Misschien volgend jaar wel in de In Memoriam op Televizier-Ring Gala'
09:16Miljoenenjacht terugkijken: zo won Ron 888.000 euro
08:22De TV van gisteren: 'Miljoenenjacht-thuiswinnaars hebben geld niet nodig'