TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Er zijn maar drie Europese landen waartegen het Nederland elftal nog nooit een interland heeft gespeeld. Niet geheel toevallig zijn dat alle drie jonge naties, die tot in de jaren 90 nog tot een veel groter land behoorden (de Sovjet-Unie en Joegoslavië); Azerbeidzjan, Kosovo en de tegenstander van deze wedstrijd: Litouwen.
Het land, waar basketbal dé nationale sport is, speelt doorgaans geen rol van betekenis in het internationale voetbal. De verwachting is dan ook dat Oranje de drie punten meeneemt uit Kaunas, de tweede stad van het land.
Misschien inspireert deze primeur tegen de bescheiden Baltische staat aanvallers als Xavi Simons, Memphis Depay en Cody Gakpo om hun doelpuntengemiddelde in het Nederlands elftal nog eens lekker op te krikken.
WK-Kwalificatie: Litouwen - Nederland is op zondag 7 september 2025 om 17:45 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas