TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Haar erelijst telt twee wereldtitels en een fraaie tweede plek in de olympische finale. Maar het zijn wapenfeiten van jaren geleden. Hoe is het nu met Dafne Schippers? Gregory Sedoc volgt haar op weg naar de Spelen in Tokio en benut de wetenschap om haar nóg sneller te laten lopen. “We hebben werkelijk alles onderzocht”, vertelt de voormalig hordeloper. “Hoe is haar materiaal, welke voeding neemt ze?”
Verder onderzoeken ze samen haar loopstijl: is die pas nou te kort of te lang? En na de training nemen atleten vaak een ijsbad om het herstel te bevorderen, alleen is het intussen maar de vraag of dat middel wel zo verstandig is. Tot slot kan Gregory het niet nalaten om het fabuleuze Europese record van Schippers op de 200 meter (21,63) aan te vallen.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans