TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Haar erelijst telt twee wereldtitels en een fraaie tweede plek in de olympische finale. Maar het zijn wapenfeiten van jaren geleden. Hoe is het nu met Dafne Schippers? Gregory Sedoc volgt haar op weg naar de Spelen in Tokio en benut de wetenschap om haar nóg sneller te laten lopen. “We hebben werkelijk alles onderzocht”, vertelt de voormalig hordeloper. “Hoe is haar materiaal, welke voeding neemt ze?”
Verder onderzoeken ze samen haar loopstijl: is die pas nou te kort of te lang? En na de training nemen atleten vaak een ijsbad om het herstel te bevorderen, alleen is het intussen maar de vraag of dat middel wel zo verstandig is. Tot slot kan Gregory het niet nalaten om het fabuleuze Europese record van Schippers op de 200 meter (21,63) aan te vallen.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle