TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze herhaling zien we opnieuw hoe Gerrit van de Beek en goochelaar Ronald Moray, die vorige maand na een lang ziektebed op 57-jarige leeftijd is overleden, hun fijne paleisje in Nijkerk verruilen voor een woning in Wielenpôlle, één van de armste wijken in Nederland. "Mensen leven hier in hun voortuin en de sociale controle is erg groot. In goede en slechte tijden zijn mensen er voor elkaar", blikte Gerrit toen terug in de lokale krant van Nijkerk.
Hoewel de twee zichzelf niet direct als steenrijk zien, was het wel een hele omschakeling. Plots moesten ze boodschappen doen in de Budgetsupermarkt 'waar producten tegen de houdbaarheidsdatum worden verkocht voor een prikkie' en hadden ze de rekenmachine nodig om uit te rekenen of dat überhaupt wel ging lukken. .
Hoe leeft het 'straatarme' gezin bestaande uit moeder, vader en zoontje namelijk nu ze kunnen baden in luxe? Er staat hen in ieder geval een metamorfose in Gerrits kapperszaak, diverse duiken in het zwembad, een boottochtje en luxe tafelen in het restaurant te wachten.
Zien we B&B Vol Liefde-Timothy binnenkort al terug op tv?
11:04Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze