TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze herhaling zien we opnieuw hoe Gerrit van de Beek en goochelaar Ronald Moray, die vorige maand na een lang ziektebed op 57-jarige leeftijd is overleden, hun fijne paleisje in Nijkerk verruilen voor een woning in Wielenpôlle, één van de armste wijken in Nederland. "Mensen leven hier in hun voortuin en de sociale controle is erg groot. In goede en slechte tijden zijn mensen er voor elkaar", blikte Gerrit toen terug in de lokale krant van Nijkerk.
Hoewel de twee zichzelf niet direct als steenrijk zien, was het wel een hele omschakeling. Plots moesten ze boodschappen doen in de Budgetsupermarkt 'waar producten tegen de houdbaarheidsdatum worden verkocht voor een prikkie' en hadden ze de rekenmachine nodig om uit te rekenen of dat überhaupt wel ging lukken. .
Hoe leeft het 'straatarme' gezin bestaande uit moeder, vader en zoontje namelijk nu ze kunnen baden in luxe? Er staat hen in ieder geval een metamorfose in Gerrits kapperszaak, diverse duiken in het zwembad, een boottochtje en luxe tafelen in het restaurant te wachten.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse