TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de jaren 70 en 80 was Corry Konings een van de succesvolste zangeressen van Nederland dankzij klassiekers als 'Adios amor' en 'Huilen is voor jou te laat', lange tijd het succesvolste nummer uit de Top 40-geschiedenis.
Inmiddels is het grote hitsucces uit haar jonge jaren vervlogen, maar ook nu nog staat de blonde levensliedzangeres nog geregeld in de schijnwerpers. Zo scoorde ze vorig decennium nog een dikke hit met een nummer uit de platte Brabantse komedie New Kids Nitro en verbaasde ze in 2018 de kijkers van Expeditie Robinson met haar survivalskills.
Voor Sterren Op Het Doek laat ze zich portretteren door drie schilders. Intussen praat ze met gastheer Özcan Akyol over haar lange carrière, haar jeugd en de band met haar allerbeste vriendin.
Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026