TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een van de bekendste en markantste verslaggevers van de NOS is Gerri Eickhof. Al meer dan veertig jaar brengt hij het nieuws op televisie. Eerst als oorlogscorrespondent in onder meer Bosnië, Irak, Rwanda en Kosovo, later werd hij vooral bekend als reporter op locatie in Nederland, met name in de winter als hij met zijn karakteristieke bontmuts ergens langs een snelweg een (sneeuw)reportage maakte.
Presentator Özcan Akyol ontvangt Eickhof in Sterren Op Het Doek. Terwijl drie kunstenaars een portret van hem schilderen, praat de 63-jarige verslaggever met Akyol over veertig jaar nieuws maken. Ook vertelt hij over zijn moeilijke jeugd in Amsterdam-Noord én zijn fascinatie voor wasmachines. Hij komt tot rust door naar een draaiende wasmachine te kijken.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface
07:40De TV van gisteren: Kijkers walgen van smerige shoot in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: BuZa, The masked singer, Jumper
06:00Geniet van lekker wat drama in het vierde seizoen van The Real Housewives of Amsterdam
20:52Nieuw programma Pandora met Ruben Nicolai start in januari op RTL4