TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat heeft het agentschap Copper en Co van Thiry vrijdag bekendgemaakt.
In alle drie de series speelt Thiry de rol van Jean Leco, het hoofd van de World Football Association. De series dragen de namen The Net: Prometheus (Oostenrijk), The Net: Promised Land (Duitsland) en The Net: Power Play (Italië). De makers willen met de trilogie laten zien wat zich allemaal achter de schermen van het internationale voetbal afspeelt. Mocht je maar behoefte hebben aan 1 serie, niet getreurd. De series zijn los te kijken, maar vullen elkaar ook aan.
Nationale bekendheid behaalde Thiry vooral met zijn rol als moordenaar Luther in de hitserie Penoza. Daarnaast won de acteur Gouden Kalveren voor zijn rollen in succesfilms Oorlogswinter en Bloed, zweet en tranen. Over de grenzen timmert de acteur ook aan de weg. Zo was hij al eerder te zien in Duitse films en series en speelde hij ook een hoofdrol in de internationale oorlogsfilm Quo vadis Aida?. Deze film gaat over de genocide in Srebrenica.
De Duitse serie is in Nederland vanaf 12 december te zien op Fox.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'