TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De Woeste Grond-actrice en haar dochter maken het goed.
Op Instagram schrijft Anouk: "Welkom lieve Ella-Mae. Wat ben je mooi, perfect en ik ben zo ontzettend trots op ons." Ze bedankt onder meer haar dierbaren voor alle steun, liefde en het samen doorstaan van de intensieve afgelopen maanden.
Het was een emotionele en bijzondere periode voor de actrice. Ze benadrukt hoe belangrijk de vrouwen om haar heen waren tijdens zwangerschap en bevalling: "Zonder jullie had ik me erg alleen gevoeld. Ik voelde me zo gedragen door jullie. Wat een rollercoaster was dit voor ons. Eén voor in de boeken." Voorlopig duikt Anouk met Ella-Mae weer in haar baby-bubbel om samen te genieten van de eerste bijzondere momenten.

De weg naar het moederschap ging niet over rozen. Het kostte Anouk twee jaar om in verwachting te raken, en ze koos bewust voor het alleenstaand moederschap. "Ik ben echt super dankbaar voor mijn lichaam, dat het goed gaat en dat het goed groeit", vertelde ze daarover eerder.
Helaas kreeg ze tijdens haar verlof ook slecht nieuws: de populaire show Mama Mia: The Party, waar ze naar uitkeek om weer deel van uit te maken na haar verlof, gaat niet meer door. Ondanks deze teleurstelling blijft Anouk stralend en dankbaar voor het nieuwe hoofdstuk in haar leven.
Vanaf 22 december is ze in ieder geval weer te zien in de populaire serie Woeste Grond (om 19.25 uur op NPO1).
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland