TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Kimberley Klaver is donderdag in het huwelijksbootje gestapt met haar vriend Michel van den Bergh. De actrice werd vorig jaar door Michel ten huwelijk gevraagd in de tuin van haar ouders.
Op Instagram deelde de actrice al wat mooie foto's van de bruiloft.
Kimberley, bekend van onder andere Vechtershart en Verliefd op Ibiza, liet haar jurk ontwerpen door Mart Visser en zei voor de camera’s van RTL Boulevard “dat het een jurk is die echt bij haar past als de persoon die ze nu is.”
Aan RTL Boulevard liet de presentatrice eerder deze week al wat details over de bruiloft los. "Ik wilde kleiner, maar het wordt toch groter. Maar het wordt niet een over-the-top wedding, het is vooral een liefdesfeestje. Beetje die festival vibe. We gaan lekker dansen, lekker eten en de liefde vieren.”
Het stel is al sinds 2018 samen en ze hebben twee zoontjes. Michel heeft ook nog drie kinderen uit een eerdere relatie. Voor Kimberley is het haar tweede huwelijk. Ze was eerder getrouwd met autocoureur Bas Schothorst, maar na vier jaar werden de scheidingspapieren al aangevraagd.
Dit is de startdatum van het derde seizoen van Daar Gaan Ze Weer
10:06Nieuw seizoen Married at First Sight is vanaf deze datum te zien
07:56Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS6-programma The Bicycle Race
07:52De TV van gisteren: Talkshows scoren met Nederlandse olympiërs
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 maart 2026