TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het lijkt erop dat presentatrice Airen Mylene afscheid gaat nemen van het SBS6-programma Lachen om home video's. Het is voor Airen lastig om het programma te blijven presenteren omdat ze het te druk heeft met haar andere werkzaamheden.
Dat meldt het AD.
In het hilarische SBS6-programma Lachen om Home Video's worden de grappigste bloopers in de schijnwerpers gezet. Airen presenteert het programma sinds 2018. Eerder lag de presentatie in handen van onder andere Hans Kraay jr., Jochem van Gelder en Wietze de Jager. Toen Airen in verwachting was, werd de show gepresenteerd door Harry Piekema.
Mylene vertelt aan het AD dat er nog geen opvolger voor haar is gevonden. ''Ze zijn op zoek, maar die is niet zo gemakkelijk gevonden. Met mijn schema’s wordt het allemaal lastig. Er is af en toe geen ruimte voor mij om het te doen.''
De presentatrice laat weten dat het presenteren van het programma een behoorlijke klus is. ''Het is ook niet zomaar opgenomen. Het is redelijk tijdintensief. Ik doe radio vijf dagen in de week, presenteer Shownieuws, ben ambassadeur voor het Ronald Mcdonald Kinderfonds, wil zelf nog een podcast maken. Ik zit klem qua tijd”, aldus Airen.
De kans is dus groot dat Airen stopt met het presenteren van het SBS6-programma. Wie haar gaat opvolgen, blijft nog even een raadsel. Wordt vervolgd!
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
13:00'NPO werkt aan tv-versie van het populaire spel Weerwolven’
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'