TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het lijkt erop dat presentatrice Airen Mylene afscheid gaat nemen van het SBS6-programma Lachen om home video's. Het is voor Airen lastig om het programma te blijven presenteren omdat ze het te druk heeft met haar andere werkzaamheden.
Dat meldt het AD.
In het hilarische SBS6-programma Lachen om Home Video's worden de grappigste bloopers in de schijnwerpers gezet. Airen presenteert het programma sinds 2018. Eerder lag de presentatie in handen van onder andere Hans Kraay jr., Jochem van Gelder en Wietze de Jager. Toen Airen in verwachting was, werd de show gepresenteerd door Harry Piekema.
Mylene vertelt aan het AD dat er nog geen opvolger voor haar is gevonden. ''Ze zijn op zoek, maar die is niet zo gemakkelijk gevonden. Met mijn schema’s wordt het allemaal lastig. Er is af en toe geen ruimte voor mij om het te doen.''
De presentatrice laat weten dat het presenteren van het programma een behoorlijke klus is. ''Het is ook niet zomaar opgenomen. Het is redelijk tijdintensief. Ik doe radio vijf dagen in de week, presenteer Shownieuws, ben ambassadeur voor het Ronald Mcdonald Kinderfonds, wil zelf nog een podcast maken. Ik zit klem qua tijd”, aldus Airen.
De kans is dus groot dat Airen stopt met het presenteren van het SBS6-programma. Wie haar gaat opvolgen, blijft nog even een raadsel. Wordt vervolgd!
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight