TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
We hadden hem al een tijdje niet meer aan de Shownieuws-desk gezien, maar nu is duidelijk waarom. Albert Verlinde heeft namelijk besloten om te stoppen bij Shownieuws.
Zijn afscheid is vrij stilletjes voorbijgegaan, want hij heeft in juli al zijn laatste optreden in het programma gehad. Maar heeft het gisteren pas aan zijn SBS-collega’s verteld.
De reden voor zijn vertrek is simpel. “De combinatie met mijn andere werkzaamheden werd te zwaar,” laat Albert op social media weten.
Ook een woordvoerder van Talpa bevestigt het nieuws aan De Telegraaf. “Enige tijd geleden heeft Albert aangegeven dat de late avonden bij Shownieuws niet meer zijn te combineren met zijn andere werkzaamheden. In goed onderling overleg is daarom besloten dat Albert vanaf medio juli zou stoppen als entertainmentdeskundige bij het programma.”
De presentator had eigenlijk een contract tot mei 2023, maar die is nu dus toch vroegtijdig beëindigd. “Ik ben druk met mijn werk in de gemeenteraad en als theaterproducent. Dat hakt erin, die avonden,” laat Albert aan De Telegraaf weten. “Het team ga ik ontzettend missen.”
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels