TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
We hadden hem al een tijdje niet meer aan de Shownieuws-desk gezien, maar nu is duidelijk waarom. Albert Verlinde heeft namelijk besloten om te stoppen bij Shownieuws.
Zijn afscheid is vrij stilletjes voorbijgegaan, want hij heeft in juli al zijn laatste optreden in het programma gehad. Maar heeft het gisteren pas aan zijn SBS-collega’s verteld.
De reden voor zijn vertrek is simpel. “De combinatie met mijn andere werkzaamheden werd te zwaar,” laat Albert op social media weten.
Ook een woordvoerder van Talpa bevestigt het nieuws aan De Telegraaf. “Enige tijd geleden heeft Albert aangegeven dat de late avonden bij Shownieuws niet meer zijn te combineren met zijn andere werkzaamheden. In goed onderling overleg is daarom besloten dat Albert vanaf medio juli zou stoppen als entertainmentdeskundige bij het programma.”
De presentator had eigenlijk een contract tot mei 2023, maar die is nu dus toch vroegtijdig beëindigd. “Ik ben druk met mijn werk in de gemeenteraad en als theaterproducent. Dat hakt erin, die avonden,” laat Albert aan De Telegraaf weten. “Het team ga ik ontzettend missen.”
De TV van gisteren: groenteboer krijgt volop bijval van kijkers Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
19:44Geen yamas meer voor vakantiegangers: Iris stopt als B&B-houder
16:12MAFS-koppel Domenik en Ferenc maakt flink wat los bij de kijker
14:51Martien reageert op auto-ongeluk: 'Meid.. je weet niet wat je meemaakt'
14:25Shownieuws kraakt première The Devil Wears Prada 2:'Geen sterren en tegenvallende outfits'