TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In talkshow Renze Op Zondag vertelde Angela de Jong gisteren meer over haar avontuur. ''Ik was bloedje nerveus. Ik kan me niet herinneren dat ik de afgelopen jaren voor iets van werk zo nerveus ben geweest'', zegt ze lachend. ''Ik was als de dood dat ik onderuit ging daar op het podium. Het was maar hopen dat het moment een beetje normaal verliep en dat het snel voorbij was'', aldus Angela de Jong over haar rol als mystery queen in Make Up Your Mind.
De Jong laat in gesprek met Renze Klamer weten dat ze niet voor niets heeft meegedaan aan het programma. ''Ik ben ook moeder. Ik zie mijn eigen kinderen, die worden groter en gaan zich dingen afvragen. Ik hoop van harte dat zij gewoon kunnen zijn wie ze zijn'', concludeert ze. ''Het feit dat ik kan laten zien aan mijn eigen kinderen, mijn familie en de rest van Nederland van jongens, je moet zijn wie je bent.''
De journaliste laat weten dat ze minstens vier uur in de make-up heeft gezeten om als mystery queen op het podium te verschijnen. Ook het aankleden duurde minimaal een uur. Ondanks haar enorme zenuwen, is ze toch blij dat ze met haar deelname haar punt heeft kunnen maken.
Hieronder is haar interview met Renze Klamer te bekijken.
Make Up Your Mind is iedere zaterdag om 20.00 uur op RTL 4 te zien.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland