TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Angela Schijf heeft een metamorfose ondergaan. Ze heeft afscheid genomen van haar langere lokken en gaat nu met een korte coupe door het leven. Dat maakt ze bekend met een foto op haar Instagram-account.
Angela Schijf met lang haar is nu echt verleden tijd, want de actrice heeft besloten om voor een hele korte coupe te gaan. Vanochtend deelde de actrice een selfie op haar Instagram waarop haar nieuwe kapsel te zien is. 'Mijn haar is kort', deelt Angela bij de foto. 'Geknipt en geschoren door mijn lievelings. Robin: je bent de beste', complimenteert ze haar kapper.
Haar metamorfose kan rekenen op veel reacties van haar volgers. Sommigen zijn gek op haar nieuwe look, maar er zijn ook volgers die haar toch liever met lang haar zien.
Fans van Angela Schijf in Flikken Maastricht hoeven zich geen zorgen te maken, want haar metamorfose heeft geen invloed op haar personage Eva van Dongen. In de serie heeft Eva van Dongen lang haar, waardoor Angela tijdens de opnames een pruik draagt.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten