TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Presentator Herman van der Zandt en wetenschapsjournalist Anna Gimbrère verwachten een zoontje samen. Vorige maand maakte het koppel bekend in verwachting te zijn van hun eerste kindje.
In het KRO-NCRV-programma Pointer onthulde Gimbrère donderdagavond het geslacht.
In het programma Pointer vertelde Anna tussen neus en lippen door dat het koppel een jongetje verwacht. In de aflevering van donderdag bezocht Anna een school met leerlingen die extra hulp en zorg nodig hebben. Eén van de leerlingen die ze daar leert kennen heeft ADHD en wil graag iets voor de baby van Gimbrère en van der Zandt maken.
Wanneer Anna met hem deelt dat ze nog niet weet hoe het kindje gaat heten, oppert de leerling de naam Annabel. ''Nou, het wordt alleen een jongetje'', onthult Anna dan. ''Dat weet eigenlijk nog niemand.''
In 2019 bevestigden Anna en Herman hun relatie. Begin oktober maakten ze bekend dat ze hun eerste kindje verwachten samen. Herman heeft al twee kinderen uit een eerder huwelijk.
Partnerbijdrage
Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)