TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Presentator Herman van der Zandt en wetenschapsjournalist Anna Gimbrère verwachten een zoontje samen. Vorige maand maakte het koppel bekend in verwachting te zijn van hun eerste kindje.
In het KRO-NCRV-programma Pointer onthulde Gimbrère donderdagavond het geslacht.
In het programma Pointer vertelde Anna tussen neus en lippen door dat het koppel een jongetje verwacht. In de aflevering van donderdag bezocht Anna een school met leerlingen die extra hulp en zorg nodig hebben. Eén van de leerlingen die ze daar leert kennen heeft ADHD en wil graag iets voor de baby van Gimbrère en van der Zandt maken.
Wanneer Anna met hem deelt dat ze nog niet weet hoe het kindje gaat heten, oppert de leerling de naam Annabel. ''Nou, het wordt alleen een jongetje'', onthult Anna dan. ''Dat weet eigenlijk nog niemand.''
In 2019 bevestigden Anna en Herman hun relatie. Begin oktober maakten ze bekend dat ze hun eerste kindje verwachten samen. Herman heeft al twee kinderen uit een eerder huwelijk.
Partnerbijdrage
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm