TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Presentator Herman van der Zandt en wetenschapsjournalist Anna Gimbrère verwachten een zoontje samen. Vorige maand maakte het koppel bekend in verwachting te zijn van hun eerste kindje.
In het KRO-NCRV-programma Pointer onthulde Gimbrère donderdagavond het geslacht.
In het programma Pointer vertelde Anna tussen neus en lippen door dat het koppel een jongetje verwacht. In de aflevering van donderdag bezocht Anna een school met leerlingen die extra hulp en zorg nodig hebben. Eén van de leerlingen die ze daar leert kennen heeft ADHD en wil graag iets voor de baby van Gimbrère en van der Zandt maken.
Wanneer Anna met hem deelt dat ze nog niet weet hoe het kindje gaat heten, oppert de leerling de naam Annabel. ''Nou, het wordt alleen een jongetje'', onthult Anna dan. ''Dat weet eigenlijk nog niemand.''
In 2019 bevestigden Anna en Herman hun relatie. Begin oktober maakten ze bekend dat ze hun eerste kindje verwachten samen. Herman heeft al twee kinderen uit een eerder huwelijk.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?