TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zo vroeg Gordon aan Anouk of ze een terugkeer ziet zitten. 'Alleen ze pleurisveel geld zouden bieden', antwoordde de goudeerlijke Anouk. 'Ja, dat is ook de reden waarom ik erin ben gestapt.' De zangeres voegde eraan toe: 'Ik vond het ook helemaal niet zo leuk in het begin. Ik vond het vooral leuk met Ali. Ik heb echt heel veel gelachen met hem.'
Gordon was benieuwd of Anouk Ali na de rel nog heeft gesproken, maar dat bleek niet het geval. Ze had daar geen behoefte meer aan.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'