TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De avond dat Dwars door de Lage Landen de Gouden Televizier-Ring 2024 won was er voor Arnout Hauben, Philippe Niclaes en Ruben Callens eentje met een gouden, maar ook emotioneel randje.
Dat vertelt Arnout nu op Instagram.
Tijdens de opnames van hun bekroonde programma maakten de drie vrienden in de Flevopolder kennis met de ongeneeslijk zieke Silvia. Ze leefde daar haar droom door haar eigen wijn te maken met zelf geplante druiven.
Inmiddels is Silvia helaas overleden.
Arnout, Philippe en Ruben kregen destijds een fles wijn van haar om te openen op een speciaal moment. Na de winst van de Gouden Televizier-Ring besloten zij dat dit het moment was om de fles soldaat te maken.
"Op de avond van de uitreiking, in het holst van de nacht, hieven we het laatste glas. Dat glas was van én voor Silvia", schrijft Arnout bij een foto van haar.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?