TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgende maand wordt Ad Visser 75 jaar en dat is voor AVROTROS een mooie gelegenheid om de presentator eens in het zonnetje te zetten, want de oud-presentator van Toppop blijkt naast muziek aan nog veel meer bijzondere projecten te werken.
Voor vele generaties staat Ad Visser bekend als de excentrieke Mr. Toppop, maar in de Close Up-documentaire Being Ad Visser krijgt de kijker een hele andere kant van hem te zien.
Zo wordt Ad gevolgd tijdens de totstandkoming van zijn kunstproject over kunstenaars Serge Gainsbourg en Salvador Dalí en schrijver Giacomo Casanova.
Ook komt Vissers echtgenote en kunstenares Melanie Visser voorbij, die openhartig vertelt hoe zij en Ad het al meer dan 53 jaar met elkaar uithouden.
Close Up: Being Ad Visser is op woensdag 27 april om 23:05 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro