TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgende maand wordt Ad Visser 75 jaar en dat is voor AVROTROS een mooie gelegenheid om de presentator eens in het zonnetje te zetten, want de oud-presentator van Toppop blijkt naast muziek aan nog veel meer bijzondere projecten te werken.
Voor vele generaties staat Ad Visser bekend als de excentrieke Mr. Toppop, maar in de Close Up-documentaire Being Ad Visser krijgt de kijker een hele andere kant van hem te zien.
Zo wordt Ad gevolgd tijdens de totstandkoming van zijn kunstproject over kunstenaars Serge Gainsbourg en Salvador Dalí en schrijver Giacomo Casanova.
Ook komt Vissers echtgenote en kunstenares Melanie Visser voorbij, die openhartig vertelt hoe zij en Ad het al meer dan 53 jaar met elkaar uithouden.
Close Up: Being Ad Visser is op woensdag 27 april om 23:05 uur te zien op NPO 2.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag