TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgende maand wordt Ad Visser 75 jaar en dat is voor AVROTROS een mooie gelegenheid om de presentator eens in het zonnetje te zetten, want de oud-presentator van Toppop blijkt naast muziek aan nog veel meer bijzondere projecten te werken.
Voor vele generaties staat Ad Visser bekend als de excentrieke Mr. Toppop, maar in de Close Up-documentaire Being Ad Visser krijgt de kijker een hele andere kant van hem te zien.
Zo wordt Ad gevolgd tijdens de totstandkoming van zijn kunstproject over kunstenaars Serge Gainsbourg en Salvador Dalí en schrijver Giacomo Casanova.
Ook komt Vissers echtgenote en kunstenares Melanie Visser voorbij, die openhartig vertelt hoe zij en Ad het al meer dan 53 jaar met elkaar uithouden.
Close Up: Being Ad Visser is op woensdag 27 april om 23:05 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: Race across the world kent verre van vliegende start
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, Hitman: Agent 47
19:48The Voice of Holland-winnaar Ben Saunders (43) overleden
19:06NPO wisselt Beste Zangers en Wolven om op de zaterdagavond
19:00De drie genomineerden voor de Televizier-Ring Presentator 2026 zijn bekend