TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL kreeg tips dat Malgosia een strafblad heeft en in de gevangenis heeft gezeten. Na vragen van RTL Boulevard heeft ze bij zender RTL aangegeven dat ze 'enkele maanden in de beperkt beveiligde instelling verbleef, op verschillende locaties'. Deze straf zou in Polen, waar Malgosia vandaan komt, zijn opgelegd. Ze zou niet in de gevangenis hebben gezeten vanwege een misdrijf.
RTL was niet op de hoogte van de hele situatie. "Het is niet naar voren gekomen tijdens het uitvoerige selectieproces'', laat de zender weten aan RTL Boulevard. Dat is toch wel bijzonder, omdat alle kandidaten van tevoren een positieve VOG (Verklaring omtrent gedrag) moeten overleggen. ''Dit doen wij om de veiligheid van al onze deelnemers en singles te waarborgen tijdens hun zoektocht naar de liefde."
De zender heeft contact opgenomen met Malgosia. "Zij geeft aan dat de situatie echter anders ligt dan geschetst." Het is niet duidelijk waarom ze heeft vastgezeten. Omdat het volgens RTL een persoonlijke kwestie is, gaan ze er op dit moment verder niet op in. "We kunnen enkel aangeven dat de aanleiding tot deze situatie geen relatie heeft tot de thema's die in het programma aan bod komen en dat zij geen gevaar heeft gevormd voor zichzelf en/of anderen."
B&B Vol Liefde is van maandag t/m donderdag om 20.30 uur bij RTL 4 te zien en vooruit te kijken bij Videoland.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha