TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL kreeg tips dat Malgosia een strafblad heeft en in de gevangenis heeft gezeten. Na vragen van RTL Boulevard heeft ze bij zender RTL aangegeven dat ze 'enkele maanden in de beperkt beveiligde instelling verbleef, op verschillende locaties'. Deze straf zou in Polen, waar Malgosia vandaan komt, zijn opgelegd. Ze zou niet in de gevangenis hebben gezeten vanwege een misdrijf.
RTL was niet op de hoogte van de hele situatie. "Het is niet naar voren gekomen tijdens het uitvoerige selectieproces'', laat de zender weten aan RTL Boulevard. Dat is toch wel bijzonder, omdat alle kandidaten van tevoren een positieve VOG (Verklaring omtrent gedrag) moeten overleggen. ''Dit doen wij om de veiligheid van al onze deelnemers en singles te waarborgen tijdens hun zoektocht naar de liefde."
De zender heeft contact opgenomen met Malgosia. "Zij geeft aan dat de situatie echter anders ligt dan geschetst." Het is niet duidelijk waarom ze heeft vastgezeten. Omdat het volgens RTL een persoonlijke kwestie is, gaan ze er op dit moment verder niet op in. "We kunnen enkel aangeven dat de aanleiding tot deze situatie geen relatie heeft tot de thema's die in het programma aan bod komen en dat zij geen gevaar heeft gevormd voor zichzelf en/of anderen."
B&B Vol Liefde is van maandag t/m donderdag om 20.30 uur bij RTL 4 te zien en vooruit te kijken bij Videoland.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters