TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marian heeft de afgelopen jaren hard gewerkt om een succes te maken van haar makelaarsbedrijf. Haar succesvolle bedrijf heeft de naam Portugese Property Investments. Via een bericht op Instagram laat de B&B-eigenaresse vandaag weten dat ze besloten heeft om het bedrijf te verkopen.
''Na ruim 30 jaar heb ik besloten om mijn bedrijf te verkopen. Geïnteresseerden kunnen mij berichten. Alles zal vertrouwelijk in behandeling worden genomen'', schrijft Marian. In een andere post voegt ze nog toe: "Ja, het is echt mooi geweest. Blijf wel mijn baby.''
Dit bericht op Instagram bekijken
In B&B Vol Liefde heeft Marian het regelmatig over haar makelaarsbedrijf. Eerder in het seizoen zagen we hoe de B&B-eigenaresse haar potentiële liefdesmatches meenam naar haar kantoor om te laten zien wat ze heeft bereikt. Marian is in het huidige seizoen van B&B Vol Liefde op zoek naar de ware liefde. Momenteel proberen Olof, Ed en Tom haar hart te veroveren.
B&B Vol Liefde is iedere werkdag om 20.30 uur te zien bij RTL4.
Hoe gaat het nu tussen Chess en Thomas uit De Bondgenoten?
11:27Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering