TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Hij zal voor altijd verbonden zijn met het programma."
Wie de studio's van Tussen Kunst en Kitsch betrad, kon hem niet gemist hebben: Bas Hesselink. Deze 81-jarige expert was al sinds de jaren negentig betrokken bij het programma van AVROTROS en maakte de afgelopen jaren indruk met zijn brede kennis van boeken, prenten en handschriften.
Hij had zelf dan ook een grote voorliefde voor oude boeken. E-readers? Die waren minder aan hem besteed. Hij wilde vooral genieten van 'de kwaliteit van tekst, de illustraties, de handgemaakte band van leer of perkament en nog veel meer', zo laat de omroep vandaag weten.
Met het overlijden van Bas komt er dus ook een einde aan een tijdperk. Toch hoeven fans hem niet direct te missen: de opnames van het nieuwe seizoen Tussen Kunst en Kitsch zitten er al op. Bas maakt daarin alsnog zijn opwachting.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?