TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Muijs doet daags na het ongeval zijn verhaal bij Omroep West. Hij kwam met de schrik vrij, maar hij is danig onder de indruk: "Dit had echt heel slecht kunnen aflopen", aldus de acteur.
Het ongeval vond rond 22.00 uur plaats. Muijs was op weg naar huis en reed vanwege het slechte weer 90 op de rechterbaan. Ineens sloeg het noodlot toe: "Zonder dat ik het zag aankomen, werd ik keihard van de zijkant geramd en begon de auto te tollen over de snelweg." Hij vergelijkt de ervaring met een film: "Ik ken zulke beelden alleen van autoraces die misgaan. En nu zat ik er zelf in. Dat het angstaanjagend was, is een understatement."
Bij het ongeluk waren vijf auto's betrokken, volgens Omroep West was er alleen materiële schade. Het is de zoveelste tegenslag voor de 47-jarige acteur, die twee jaar geleden meerdere hartaanvallen overleefde en vorig jaar nog gegijzeld en bedreigd werd. Dit incident leverde hem alleen licht fysiek ongemak op: "Het doet wel pijn allemaal", zo besluit de soapacteur.
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'