TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL Tonight is nog maar net begonnen, maar heeft nu al te maken met tegenvallende kijkcijfers en kritiek van media-experts. Talkshowhost Beau van Erven Dorens maakt zich er niet zo druk om.
Dat vertelt hij in een interview met AD.
Beau schiet niet gelijk in de stress van de toch wel penibele situatie waarin de talkshow zich momenteel bevindt. "Ach, iedereen heeft tegenwoordig zo gauw zijn mening klaar, maar ik ken mijn pappenheimers."
Hij ziet het allemaal als een 'proces' en volgens hem komt het uiteindelijk wel op z'n pootjes terecht. "We zitten pas aan het begin hè. We moeten strijden. Doorzetten met wat wij denken dat goed is. Ik zie dat het gezellig is, dat het er mooi uitziet, dat Humberto en Renze in vorm zijn. We hebben goede namen. Met dit team komt het wel goed."
Lees ook: Merel Ek geeft toe dat ze ook is benaderd voor RTL Tonight
Natuurlijk ziet Beau wel dat er dingen anders en beter moeten. "Ik heb nu het idee dat we heel veel dingen tegelijkertijd hebben vernieuwd. We moeten ook bijsturen. Het is super ambitieus, maar ik hou daarvan. Van nieuwe dingen. En nu moeten we kijken waar we misschien een beetje té ambitieus in zijn geweest."
Het ligt volgens hem in ieder geval niet aan de opzet van de talkshow met een desk en duiders. "Ik vind dat wel verfrissend in een landschap met louter tafels."
RTL Tonight is elke dag om 22:35 uur te zien bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6
10:00Beau van Erven Dorens blikt vooruit op Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker: 'Vooral veel geluisterd'