TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beau vertelde vrijdag in De wereld draait door hoe hij tot zijn nieuwe inzicht is gekomen. „Ik heb maandenlang gezegd ‘fuck de tafel’, maar we kwamen er achter dat de dynamiek op een bank toch minder is. Het is nu eenmaal zo, dus gaan we over naar een tafel.”
Dezelfde avond nog liet hij op het einde van zijn talkshow Beau de gewraakte bank en het te kleine bureautje meenemen door verhuizers.
Vanavond neemt Beau het mét tafel voor het eerst op tegen Jeroen Pauw op NPO 1 die al jaren een tafel heeft. Eva Jinek zien we pas weer terug in het nieuwe jaar wanneer ze op RTL 4, op het tijdstip van Beau te zien zal zijn.
Hopelijk is Beau een beetje fit, zaterdag deed hij nog mee aan een kitesurfwedstrijd voor de Hartstichting.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo