TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Beau van Erven Dorens had amper een maand geleden het stokje doorgegeven aan Eva toen de presentatrice getroffen werd door griep en een hardnekkige keelontsteking die haar weken in de lappenmand deed belanden.
Humberto Tan stond direct klaar om bij te springen en vervangt Eva al ruim anderhalve week zonder merkbare moeite. Naast de dagelijkse talkshow heeft hij ook zijn eigen praatprogramma op zondag terwijl Beau momenteel van zijn rust lijkt te genieten. Had Beau niet bij kunnen springen? De programmamaker verklaart op Instagram indirect zijn afwezigheid.
Beau blijkt namelijk al weken onderweg te zijn in Jordanië voor zijn nieuwe spelprogramma Race om de ringen. In de show strijden zes toekomstige bruidsparen voor de hoofdprijs: een onvergetelijke huwelijksreis. Beau kon dus vrij lastig even op en neer vliegen om Eva's talkshow waar te nemen. Gelukkig voor Humberto treedt Renze Klamer binnenkort toe tot de poule van late night talkshow hosts, dus hij hoeft het gegarandeerd niet meer alleen op te vangen in de toekomst.
Jinek liet vandaag zelf via Instagram weten dat ze na een ziekbed van tien dagen weer voldoende hersteld is om op vrijdag 1 april weer plaats te nemen aan haar eigen talkshowtafel.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing