TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Boer Jouke heeft zijn boerderij even gelaten voor wat het is en is samen met zijn Karlijn in het vliegtuig gestapt naar Kroatië om daar genieten van een welverdiende vakantie.
Op de foto’s, die Jouke deelde op Instagram, lijkt het stel erg te genieten.
Jouke en Karlijn moesten tijdens de uitzendingen van Boer Zoekt Vrouw hun relatie nog geheimhouden, maar uiteraard konden ze niet lang zonder elkaar. En daar gingen ze best ver in. Karlijn liet eerder weten dat ze soms met een pruik op pad ging en Jouke sloot zelfs zijn boerderij voor de buitenwereld af met hekken en zwart plastic. Maar nu mag iedereen meegenieten met het verliefde stel.
Binnenkort zien het stel weer op tv, want ze reisden onlangs nog met Yvon Jaspers af naar Frankrijk en Jersey Island voor het programma Onze Boerderij in Europa.
Dat het afgelopen seizoen van Boer Zoekt Vrouw een succes was blijkt wel. Naast het liefdesgeluk van Jouke en Karlijn, wonen Boer Hans en zijn Annette inmiddels samen op de boerderij en reizen Janine en Sander ook nog steeds het hele land af om bij elkaar te kunnen zijn.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten