TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Boer Jouke heeft zijn boerderij even gelaten voor wat het is en is samen met zijn Karlijn in het vliegtuig gestapt naar Kroatië om daar genieten van een welverdiende vakantie.
Op de foto’s, die Jouke deelde op Instagram, lijkt het stel erg te genieten.
Jouke en Karlijn moesten tijdens de uitzendingen van Boer Zoekt Vrouw hun relatie nog geheimhouden, maar uiteraard konden ze niet lang zonder elkaar. En daar gingen ze best ver in. Karlijn liet eerder weten dat ze soms met een pruik op pad ging en Jouke sloot zelfs zijn boerderij voor de buitenwereld af met hekken en zwart plastic. Maar nu mag iedereen meegenieten met het verliefde stel.
Binnenkort zien het stel weer op tv, want ze reisden onlangs nog met Yvon Jaspers af naar Frankrijk en Jersey Island voor het programma Onze Boerderij in Europa.
Dat het afgelopen seizoen van Boer Zoekt Vrouw een succes was blijkt wel. Naast het liefdesgeluk van Jouke en Karlijn, wonen Boer Hans en zijn Annette inmiddels samen op de boerderij en reizen Janine en Sander ook nog steeds het hele land af om bij elkaar te kunnen zijn.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters