TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Boer Jouke heeft zijn boerderij even gelaten voor wat het is en is samen met zijn Karlijn in het vliegtuig gestapt naar Kroatië om daar genieten van een welverdiende vakantie.
Op de foto’s, die Jouke deelde op Instagram, lijkt het stel erg te genieten.
Jouke en Karlijn moesten tijdens de uitzendingen van Boer Zoekt Vrouw hun relatie nog geheimhouden, maar uiteraard konden ze niet lang zonder elkaar. En daar gingen ze best ver in. Karlijn liet eerder weten dat ze soms met een pruik op pad ging en Jouke sloot zelfs zijn boerderij voor de buitenwereld af met hekken en zwart plastic. Maar nu mag iedereen meegenieten met het verliefde stel.
Binnenkort zien het stel weer op tv, want ze reisden onlangs nog met Yvon Jaspers af naar Frankrijk en Jersey Island voor het programma Onze Boerderij in Europa.
Dat het afgelopen seizoen van Boer Zoekt Vrouw een succes was blijkt wel. Naast het liefdesgeluk van Jouke en Karlijn, wonen Boer Hans en zijn Annette inmiddels samen op de boerderij en reizen Janine en Sander ook nog steeds het hele land af om bij elkaar te kunnen zijn.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'