TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Boer Jouke heeft zijn boerderij even gelaten voor wat het is en is samen met zijn Karlijn in het vliegtuig gestapt naar Kroatië om daar genieten van een welverdiende vakantie.
Op de foto’s, die Jouke deelde op Instagram, lijkt het stel erg te genieten.
Jouke en Karlijn moesten tijdens de uitzendingen van Boer Zoekt Vrouw hun relatie nog geheimhouden, maar uiteraard konden ze niet lang zonder elkaar. En daar gingen ze best ver in. Karlijn liet eerder weten dat ze soms met een pruik op pad ging en Jouke sloot zelfs zijn boerderij voor de buitenwereld af met hekken en zwart plastic. Maar nu mag iedereen meegenieten met het verliefde stel.
Binnenkort zien het stel weer op tv, want ze reisden onlangs nog met Yvon Jaspers af naar Frankrijk en Jersey Island voor het programma Onze Boerderij in Europa.
Dat het afgelopen seizoen van Boer Zoekt Vrouw een succes was blijkt wel. Naast het liefdesgeluk van Jouke en Karlijn, wonen Boer Hans en zijn Annette inmiddels samen op de boerderij en reizen Janine en Sander ook nog steeds het hele land af om bij elkaar te kunnen zijn.
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion