TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Ik ben heel erg geschrokken, ik ben echt van streek", reageert Huisman in gesprek met het ANP. "Ik vind het een heel koud idee. Het is een gemis, echt een leeg gevoel."
De 73-jarige Huisman en d'Ancona waren naast collega's ook vrienden. "Hij was heel attent. Hij knipte stukjes uit krantenartikelen waar mijn naam in stond en stuurde die dan naar me op. Daar was hij altijd mee bezig." De twee spraken elkaar een paar dagen geleden nog via de telefoon. "We waren gewoon echt bevriend. Hij was bij geboortes en trouwerijen, hij was er altijd."
D'Ancona leed aan hartfalen, iets waar Huisman en eigenlijk vrijwel niemand van op de hoogte was. "Mannetje d'Ancona ging maar door en wilde niets weten van ziektes of zeer, hij wilde altijd heel gezond overkomen", gaat Huisman verder. Ook had de presentator nog een anekdote over d'Ancona. "Hij nam naar opnames altijd drie of vier verschillende jasjes mee. Dan keek hij wat het beste stond en vroeg: wat trek jij vanavond aan? Ik had mijn jasje dan al de hele dag aan."
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug