TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Ik ben heel erg geschrokken, ik ben echt van streek", reageert Huisman in gesprek met het ANP. "Ik vind het een heel koud idee. Het is een gemis, echt een leeg gevoel."
De 73-jarige Huisman en d'Ancona waren naast collega's ook vrienden. "Hij was heel attent. Hij knipte stukjes uit krantenartikelen waar mijn naam in stond en stuurde die dan naar me op. Daar was hij altijd mee bezig." De twee spraken elkaar een paar dagen geleden nog via de telefoon. "We waren gewoon echt bevriend. Hij was bij geboortes en trouwerijen, hij was er altijd."
D'Ancona leed aan hartfalen, iets waar Huisman en eigenlijk vrijwel niemand van op de hoogte was. "Mannetje d'Ancona ging maar door en wilde niets weten van ziektes of zeer, hij wilde altijd heel gezond overkomen", gaat Huisman verder. Ook had de presentator nog een anekdote over d'Ancona. "Hij nam naar opnames altijd drie of vier verschillende jasjes mee. Dan keek hij wat het beste stond en vroeg: wat trek jij vanavond aan? Ik had mijn jasje dan al de hele dag aan."
VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater
11:20SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands