TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Ik ben heel erg geschrokken, ik ben echt van streek", reageert Huisman in gesprek met het ANP. "Ik vind het een heel koud idee. Het is een gemis, echt een leeg gevoel."
De 73-jarige Huisman en d'Ancona waren naast collega's ook vrienden. "Hij was heel attent. Hij knipte stukjes uit krantenartikelen waar mijn naam in stond en stuurde die dan naar me op. Daar was hij altijd mee bezig." De twee spraken elkaar een paar dagen geleden nog via de telefoon. "We waren gewoon echt bevriend. Hij was bij geboortes en trouwerijen, hij was er altijd."
D'Ancona leed aan hartfalen, iets waar Huisman en eigenlijk vrijwel niemand van op de hoogte was. "Mannetje d'Ancona ging maar door en wilde niets weten van ziektes of zeer, hij wilde altijd heel gezond overkomen", gaat Huisman verder. Ook had de presentator nog een anekdote over d'Ancona. "Hij nam naar opnames altijd drie of vier verschillende jasjes mee. Dan keek hij wat het beste stond en vroeg: wat trek jij vanavond aan? Ik had mijn jasje dan al de hele dag aan."
Partnerbijdrage
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?