TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Ik ben heel erg geschrokken, ik ben echt van streek", reageert Huisman in gesprek met het ANP. "Ik vind het een heel koud idee. Het is een gemis, echt een leeg gevoel."
De 73-jarige Huisman en d'Ancona waren naast collega's ook vrienden. "Hij was heel attent. Hij knipte stukjes uit krantenartikelen waar mijn naam in stond en stuurde die dan naar me op. Daar was hij altijd mee bezig." De twee spraken elkaar een paar dagen geleden nog via de telefoon. "We waren gewoon echt bevriend. Hij was bij geboortes en trouwerijen, hij was er altijd."
D'Ancona leed aan hartfalen, iets waar Huisman en eigenlijk vrijwel niemand van op de hoogte was. "Mannetje d'Ancona ging maar door en wilde niets weten van ziektes of zeer, hij wilde altijd heel gezond overkomen", gaat Huisman verder. Ook had de presentator nog een anekdote over d'Ancona. "Hij nam naar opnames altijd drie of vier verschillende jasjes mee. Dan keek hij wat het beste stond en vroeg: wat trek jij vanavond aan? Ik had mijn jasje dan al de hele dag aan."
De TV van gisteren: kijkers zijn getuige van bijzonder pijnlijke exits in De Verraders
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, The Revenant
18:30Ewout Genemans stelt de agenten van Bureau Groningen voor
17:40Zien: eerste beelden van nieuw seizoen Nachtdieren USA
17:15Yvonne Coldeweijer spant kort geding aan tegen Talpa