TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de week dat RTL een boegbeeld op de late avond verloor met het vertrek van Eva Jinek, blijkt dat een icoon van de vooravond behouden blijft: Boulevard-gezicht Bridget heeft haar arbeidsovereenkomst verlengd.
Bridget zette eerder deze week haar krabbel onder het nieuwe, driejarige contract. Ze maakte het vrijdagavond bekend in haar stories op Instagram, nadat ze haar laatste aflevering van RTL Boulevard had gepresenteerd voor haar vakantie. Samen met zoon Mees gaat de presentatrice naar Japan.
Bridget Maasland maakte in 2016 de overstap van SBS naar RTL 4 waar ze in eerste instantie als verslaggever bij RTL Boulevard aan de slag ging. Al snel werd ze een van de vaste anchors van de goedbekeken entertainmentrubriek. De vraag is of Bridget in haar nieuwe arbeidsovereenkomsten ook heeft vastgelegd dat ze andere titels mag presenteren.
In het verleden was dit wel een eis van Maasland die zelf ook graag meedenkt over programma's. Maar nadat titels als De zwakste schakel en haar versie van Hotter than my daughter een stille kijkcijferdood stierven werd het wat betreft solo presentatieklussen rustig. Wel is Maasland een graaggeziene kandidaat in andere RTL-programma's als Het perfecte plaatje en The masked singer.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?