TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de week dat RTL een boegbeeld op de late avond verloor met het vertrek van Eva Jinek, blijkt dat een icoon van de vooravond behouden blijft: Boulevard-gezicht Bridget heeft haar arbeidsovereenkomst verlengd.
Bridget zette eerder deze week haar krabbel onder het nieuwe, driejarige contract. Ze maakte het vrijdagavond bekend in haar stories op Instagram, nadat ze haar laatste aflevering van RTL Boulevard had gepresenteerd voor haar vakantie. Samen met zoon Mees gaat de presentatrice naar Japan.
Bridget Maasland maakte in 2016 de overstap van SBS naar RTL 4 waar ze in eerste instantie als verslaggever bij RTL Boulevard aan de slag ging. Al snel werd ze een van de vaste anchors van de goedbekeken entertainmentrubriek. De vraag is of Bridget in haar nieuwe arbeidsovereenkomsten ook heeft vastgelegd dat ze andere titels mag presenteren.
In het verleden was dit wel een eis van Maasland die zelf ook graag meedenkt over programma's. Maar nadat titels als De zwakste schakel en haar versie van Hotter than my daughter een stille kijkcijferdood stierven werd het wat betreft solo presentatieklussen rustig. Wel is Maasland een graaggeziene kandidaat in andere RTL-programma's als Het perfecte plaatje en The masked singer.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen