TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bridget was te gast in Beau blijft binnen waar ze vertelde hoe het met haar gaat in deze roerige tijden.
Maasland spendeert haar dagen momenteel thuis. In de ochtenden helpt ze zoon Mees met zijn huiswerk, in de middag doet ze boodschappen voor haar familie en is ze druk met haar broer om samen een kledingwinkel over te nemen. Ze had zich ook voorgenomen een cursus Spaans te gaan doen maar daar is nog niks van gekomen.
Toch kon Beau het niet nalaten te vragen waarom ze niet meer bij RTL Boulevard te zien is. Ze is toch niet ontslagen na de rel rond haar breuk met André Hazes en het feit dat ze er bij iedereen over sprak behalve bij Boulevard? Bridget had gelukkig goed nieuws: ze heeft voldoende tijd gehad om te herstellen van haar liefdesverdriet en nee, ze is niet weg bij Boulevard.
De makers van RTL Boulevard hebben volgens Bridget vanwege de coronacrisis besloten dat er maar een beperkt aantal mensen in de studio mag. Daarom zijn er twee vaste presentatieteams: Vivienne van den Assem en Luuk Ikink trekken de kar doordeweeks, Eddy Zoey en Jamie Trenité nemen de weekends voor hun rekening.
Door dit besluit zit Bridget momenteel noodgedwongen thuis, maar ze is niet de enige die op de reservebank zit. Andere Boulevard hosts als Ruben Nicolai en Marieke Elsinga zijn om dezelfde reden al weken niet te zien. Bridget verzekerde Beau en de kijkers dat iedereen terugkeert zodra er weer meerdere mensen in de studio mogen zijn.
Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane
22:02Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'