TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Weer heeft Frans Bauer slecht nieuws te horen gekregen. Dorus, zijn zes jaar oudere broer, lijdt namelijk aan kanker. Dat heeft de zanger aan weekblad Privé verteld.
Dorus kunnen we kennen uit de realityshows rond de Bauers en het reisprogramma Vive la Frans. Ook runt hij de fankraam bij concerten van Frans. Volgens Frans zien de kansen voor Dorus er goed uit en wachten ze nog op nieuws over een datum waarop hij geopereerd kan worden. Welke vorm van kanker Dorus heeft, is niet bekend.
Het zit de familie Bauer in ieder geval niet mee. Begin januari werd kreeg Frans’ echtgenote Mariska namelijk een herseninfarct. “Het is opnieuw een bak ellende die wij over ons heen krijgen,” zegt Frans. “Ik denk ook weleens: wanneer houdt dit op. Mensen kennen mij als een vrolijke vent, maar ondertussen is er de afgelopen jaren toch wel genoeg aan narigheid en tegenslagen voorgevallen.”
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie
09:09Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Zussen
07:53De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, 300