TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Weer heeft Frans Bauer slecht nieuws te horen gekregen. Dorus, zijn zes jaar oudere broer, lijdt namelijk aan kanker. Dat heeft de zanger aan weekblad Privé verteld.
Dorus kunnen we kennen uit de realityshows rond de Bauers en het reisprogramma Vive la Frans. Ook runt hij de fankraam bij concerten van Frans. Volgens Frans zien de kansen voor Dorus er goed uit en wachten ze nog op nieuws over een datum waarop hij geopereerd kan worden. Welke vorm van kanker Dorus heeft, is niet bekend.
Het zit de familie Bauer in ieder geval niet mee. Begin januari werd kreeg Frans’ echtgenote Mariska namelijk een herseninfarct. “Het is opnieuw een bak ellende die wij over ons heen krijgen,” zegt Frans. “Ik denk ook weleens: wanneer houdt dit op. Mensen kennen mij als een vrolijke vent, maar ondertussen is er de afgelopen jaren toch wel genoeg aan narigheid en tegenslagen voorgevallen.”
Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:46Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?
07:39Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?