TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Weer heeft Frans Bauer slecht nieuws te horen gekregen. Dorus, zijn zes jaar oudere broer, lijdt namelijk aan kanker. Dat heeft de zanger aan weekblad Privé verteld.
Dorus kunnen we kennen uit de realityshows rond de Bauers en het reisprogramma Vive la Frans. Ook runt hij de fankraam bij concerten van Frans. Volgens Frans zien de kansen voor Dorus er goed uit en wachten ze nog op nieuws over een datum waarop hij geopereerd kan worden. Welke vorm van kanker Dorus heeft, is niet bekend.
Het zit de familie Bauer in ieder geval niet mee. Begin januari werd kreeg Frans’ echtgenote Mariska namelijk een herseninfarct. “Het is opnieuw een bak ellende die wij over ons heen krijgen,” zegt Frans. “Ik denk ook weleens: wanneer houdt dit op. Mensen kennen mij als een vrolijke vent, maar ondertussen is er de afgelopen jaren toch wel genoeg aan narigheid en tegenslagen voorgevallen.”
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025