TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Weer heeft Frans Bauer slecht nieuws te horen gekregen. Dorus, zijn zes jaar oudere broer, lijdt namelijk aan kanker. Dat heeft de zanger aan weekblad Privé verteld.
Dorus kunnen we kennen uit de realityshows rond de Bauers en het reisprogramma Vive la Frans. Ook runt hij de fankraam bij concerten van Frans. Volgens Frans zien de kansen voor Dorus er goed uit en wachten ze nog op nieuws over een datum waarop hij geopereerd kan worden. Welke vorm van kanker Dorus heeft, is niet bekend.
Het zit de familie Bauer in ieder geval niet mee. Begin januari werd kreeg Frans’ echtgenote Mariska namelijk een herseninfarct. “Het is opnieuw een bak ellende die wij over ons heen krijgen,” zegt Frans. “Ik denk ook weleens: wanneer houdt dit op. Mensen kennen mij als een vrolijke vent, maar ondertussen is er de afgelopen jaren toch wel genoeg aan narigheid en tegenslagen voorgevallen.”
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers