TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Weer heeft Frans Bauer slecht nieuws te horen gekregen. Dorus, zijn zes jaar oudere broer, lijdt namelijk aan kanker. Dat heeft de zanger aan weekblad Privé verteld.
Dorus kunnen we kennen uit de realityshows rond de Bauers en het reisprogramma Vive la Frans. Ook runt hij de fankraam bij concerten van Frans. Volgens Frans zien de kansen voor Dorus er goed uit en wachten ze nog op nieuws over een datum waarop hij geopereerd kan worden. Welke vorm van kanker Dorus heeft, is niet bekend.
Het zit de familie Bauer in ieder geval niet mee. Begin januari werd kreeg Frans’ echtgenote Mariska namelijk een herseninfarct. “Het is opnieuw een bak ellende die wij over ons heen krijgen,” zegt Frans. “Ik denk ook weleens: wanneer houdt dit op. Mensen kennen mij als een vrolijke vent, maar ondertussen is er de afgelopen jaren toch wel genoeg aan narigheid en tegenslagen voorgevallen.”
Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
09:13De TV van gisteren: de kijkers van De Bondgenoten ergeren zich kapot aan het 'geknuf' van Joshlyn
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
